Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttam a neten ilyen elektromo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a neten ilyen elektromos sokkolót kifejezetten mint BDSM kelèkAkin volt már olyan egy 10-es skálán mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Első sorban lányok de fiúk in írhatnak.nemet ès kort írjatok.

júl. 6. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Akármekkora áramerősséggel dolgozik, ha nincs megfelelő állapotban a felhasználó szíve, akkor a használata gyors elhalálozást is okozhat
júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én csak másokon láttam használni, de ami üvöltést kiváltott belőlük, utána én már köszöntem szépen, inkább nem akartam kipróbálni. :D Pedig olyan kedvesen kínálgatták, hogy ááá, ne féljek :D
júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem sokkoló! Hanem elektromos stimuláló! Nem ugyanaz a kettő! Amit az első hozzászóló írt, részben igaz! Állítható, fokozatosan, így megelőzhető, elkerülhető a baj! Sajátmagamon is próbáltam. Mert mindent kipróbálok többnyire amikkel játszunk a partnereimmel. A szabályozhatósággal, sok kellemes játékot, vagy komolyabb fájdalmat okozó játékot lehet játszani. Ez sokban az adott testfelület határozza meg. Szimpla bpr, vagy nyálkahártya is lehet. A nyálkahártya alatt értem, a szájüreget, húgycső dilatorral elérve, végbél (anális), vagy hüvely. Mindenesetre, amatőröknek, kezdőknek csak a szigorú fokozatosság betartásával ajáénlom!
júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"2


Mert amatőr b.lf.szokkal találkoztál, ennyi a lényeg!

Mint írtam, a kellemes bizsergetéstől, fokozatosan lehet fokozni. Van olyan láény partnerem, aki így jut orgazmushoz, s neki már nagyobb szintre nincs is egyelőre szüksége!

júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen eszközom 20 fokozat van rajta eleinte kb csak bizsergeto érzés de 10es fokozattol már fajdalmas is, de én is próbáltam már magamon és lányon is lehet bírni csak kicsit hozzá kell szokni
júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!