Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan rokonod akire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan rokonod akire kifejezetten kiváncsi volnál?

Figyelt kérdés
Közeli, távoli rokon, akit szívesen megnéznél meztelenül? Esetleg szexuális helyzetben? Kit, s miért pont Őt ?

szept. 3. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Volt. Unokahúgom. baromi jó alakja és szerette magát mutogatni. állandóan arról ábrándoztam, hogy elkapom, de nem került rá sor, csak tapizás volt. mindig állt tőle a farkam.
szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A mostohabátyám.
szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremet szerettem nézni tini koromban. Ő már érett volt, én még akkor kezdtem érdeklődni. Nem úgy néztem rá, hogy megdugnám, hanem tetszett, hogy látom a ciciket és a puncit, főleg ha behajolt, vagy beterpesztett öltözködés közben. Nálunk nem volt szokás takargatni a testünket, simán közlekedtünk meztelenül, nudizott a család stb. Aztán később ezt kinőttem, amikor már lett csajom.
szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban hugomrta nagyon kiváncsi voltam, mint nőre, rendszeresen meg is lestem fürdés közben.

Aztán bnőm lett és ez a leskelődés elmúlt.

Később egy rövid időre még visszatért, amikor egyetemre jártunk és 1 évig együtt laktunk albérletbe, akkor is meglestem mikor nem volt bnőm.

Kb ennyi a sztori.

szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A feleségem húgait megnézném. Az egyikről találtam egy videót a számítógépén, amint a pasija dugja. Csak a lényeg látszott telibe videózva POV stílusban. A többi rokon között most hirtelen nem tudok olyat akire kíváncsi lennék.
tegnap 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexuálisan nem. Max anyagilag
tegnap 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húgom ilyen nekem, úgy egybe van minden formában popsi, cicik alak mindene az amit várnál egy nőtől bele kötni nem lehet, néha láttam meztelenül és csoda Nő, de ennél tovább sose gondoltam milyen helyzetben megnézem ahogy dugják az biztos de fura lenne az tény.
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyósom. Egyszer olyan beleadással, szenvedélyesen beszélt, hogy megkívántam.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!