Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejezetten 35 feletti nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten 35 feletti nőket kérdeznék: mennyire engeditek vagy kívánjátok az arcra élvezést?

Figyelt kérdés
Szerintem egy magabiztos érett nőnek ez beleférhet, de kíváncsi vagyok a véleményekre, ki hogyan áll hozzá. 38F
aug. 28. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kívánom. Engedni engedem, de nem a kedvencem.

35n

aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kor függő hanem ki szereti ki nem. A feleségem pl nem szerette de valamelyik alkalommal kíváncsi lett és kipróbálta. Igaz nem olyan pontosan ahogy én szeretném de érdekelte. És nem 35. De ismerek olyan aki attol is irtózik hogy ha a keze olyan lesz. Pedig egy szép kéz és a sperma rajta nagyon jól tud kinézni.
aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én jobban szeretem, mint ha bennem vagy a számban élvez el, de ez teljesen egyénfüggő szerintem.
aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok egy prűd csajszi, de nem igazán szeretem arcra kapni.

Inkább bekapom és élvezzen el a számban. A lenyelése sem okoz gondot.

Az a problémám az arcra élvezéssel, hogy jellemzően azok a pasik erőltetik, akik hatalmasat és rengeteget spriccelnek. Megy hajba, szembe, mindenhová. Nehéz kimosni hajból a ragacsot, ha a szemembe folyik, baromira csípi!

Ettől függetlenül ha nagyon tetszik a pasi és ez a vágya, megengedem neki hogy alkalmanként beterítse a képem, de rendszert ne csináljunk belőle! Nem szeretem.


36N

aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: fair komment :)
aug. 28. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki más és más én pl szeretem erezni bárhol és ez az arcomra is vonatkozik! De leginkább azt szeretem ha bennem mennek el! 30+N
aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi szeretné és élvezi megengedem. De macerás ezért annyira nem kívánom. Mert ilyenkor sose csak az arcomra megy. Szeretem a spermát nem zavar de inkább a számba szeretem kapni
aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Nő függő. Volt aki kérte, élvezte, volt aki nem is engedte...és közte bármi lehet.
aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából a hajamon kívül mindegy hova megy
aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!