Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hogyan reagálnátok, ha…?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan reagálnátok, ha…?

Figyelt kérdés

Ha a férjed/párod éjjel felkeltene, hogy nagyon kíván téged?

Férfiak! Ti csináltatok már ilyet? Hogyan reagált a párotok?


Nekem egyszer régebben csinált ilyet a férjem, akkor nem tudtam magamhoz térni. Éreztem, hogy áll neki az éjszaka közepén, mert a fenekemhez nyomta. Csókolgatott, simogatott, de semmi energiám nem volt hozzá. Ez rosszul esett neki, másnap szóvá is tette. Most az éjjel viszont ismét ez volt. Éjjel felkeltett, hogy nagyon kíván. Simogatott, ölelgetett, majd amikor felkeltem, akkor a kezemet odatette a farkára. Most nem hagytam ki, szexeltünk az éjjel. Nem bánnám, ha sűrűbben lenne ilyen, én nagyon élveztem. Bár igaz, nem nagyon voltam észnél, fáradt voltam. De nagyon jó volt :)


aug. 24. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene
aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

JA persze, ezt tuti egy nő írta... annyira rohadt fontos neki, hogy más nőknek tetszene-e. Tuti nem tudja ő maga eldönteni, hogy neki tetszik-e, és nem írna ki ilyen kérdést....



Ez egy teljesen általános párkapcsolati jelenet te szüzike.

aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: nő vagyok, és csak érdekel, hogy más nő hogyan reagálna az ilyenre. Mivel egyszer a férjem bepróbálkozott ilyennel, és úgymond visszautasítottam, ami neki rosszul esett. De most az éjjel nem. Ezért érdekel.
aug. 24. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha korán kell kelnem és dolgom van, akkor zavarna. Ha reggel, délelőtt ráérek (vagyis nem baj, ha tovább alszok), akkor nem zavarna.
aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen többször is a párommal. Egyszerűen imádtam. Örülnék, ha mostanság is lenne ilyen, de sajnos nincs.


29N

aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
És akkor mi van? ha nem akarsz szexelni, visszautasítod, ha akarsz, akkor meg szexelsz. Az a pasi meg egy tuskó, aki nem bírja felfogni, hogy a másik félálomban van, ő most nem szeretne megmozdulni. Nyilván ezer dolog lehet, hogy fárasztó volt az a nap, vagy keveset aludt a héten... normális ember nem puffog ezek, hiszen ugye jó a szexuális életük, és majd pótolják máskor.
aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még sose volt. Ellenben én már sokszor több pasimat is ébresztettem éjjel. Soha egyik se mondott nemet a farkával a számban...
aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem ébresztettek fel többször is, és én mindig visszautasítottam őket. Mikor kedvesebben, mikor ridegebben. Nagyon morcos szoktam lenni, ha felébresztenek, ráadásul az éjszaka közepén, és még rossz alvó is vagyok.


Amikor alvás van, akkor alvás van. Elalvás előtt van szex, reggel ébredés után is. Éjjel meg csak aludni szeretnék nyugodtan.

aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy arra ébredtem, a barátnőm veri a farkam, úgy hogy ő is aludt közben.


Iszonyat szexmániás volt, nem is emlékezett rá, amikor meséltem neki másnap.

aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!