Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit hisztek el az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hisztek el az alábbi sztoriból? Mit gondoltok? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Én egy 38 éves meleg fickó vagyok. Jelenleg szingli. Nagyon meg tudom nézni a nekem picit is tetsző pasikat. Sokféle pasi tetszik amúgy. Van egy erős izgalmi állapotban 20-21 éves kollégám. Helyes srác. Eleve izgató, hogy fiatal. De azért már nem gyerek. Láttam már kisportoltabb testet, de akkor is arányos, helyes. Biztosan jól tudnám érezni magam vele. Persze hetero, barátnője van. Semmi esélyem nála.

Nemrég viccből odaszóltam neki, hogy azért csak meg lehet őt is hódítani valahogyan. Erre mondta, hogy ő már olyan ajánlatra is mondott nemet, amitől én lemennék hídba. Volt valaki, aki le akarta őt szopni. Vélhetően sok ilyen ember van, csak az egyikük ezért felajánlott neki egy autót. Csak megszopatsz valakit, és kapsz egy kocsit. Nem egy 20 fős gangbang partiban leszel te a passzív, ahol minden partner nemi beteg. Csak 1 valaki 1x leszop.

A történet leghihetetlenebb része az, hogy állítólag ez az autó ma 100 millió Ft-ot ér. Azért ez az összeg elgondolkodtatott. Nem tudom, hogy milyen autóról van szó. Nem ismerem a márkákat, főleg a legfelső kategóriában. Az biztos, hogy nem Rolls-Royce. Nem valami külföldi ronda gazdag vénember volt a mecénás, hanem egy volt osztálytársa. Egy hozzá hasonló srác. Persze megkérdeztem, hogy honnan lett volna ennyi pénze az osztálytársnak. A sztori szerint kriptovalutabányászatból.

A kérdés innentől az, hogy elhisszük-e, hogy ebből meg lehet vagy meg lehetett-e ennyire gazdagodni. Ha igen, akkor miért nem csinálja ezt mindenki?

A kolléga amúgy nemet mondott az ajánlatra. Állítása szerint azért egy hétig agyalt a dolgon.

Azt még nem kérdeztem meg, hogy mivel győzte meg magát. Nem akarom nagyon forszírozni a témát, de ez még érdekel.

Ha nem hisszük el a 100 milliót, csak nagyságrendekkel kevesebbet, akkor is sok kérdés felmerül.

Én 38 éves meleg pasiként tudom, hogy pénzért lehet olya pasit kapni, amilyet ingyen nem. Bár feküdt már le velem tényleg nagyon jó pasi is. De ha lenne nagy vagyonom, akkor rákölteném-e azt egyetlen pasi egyetlen leszopására? Egy vagyonból mennyi pasit és hány -féle dologra lehetne megkapni? Egy szopásnál biztosan lehetne több is.

És ha nekem fizetnek? Most biztosan sok hetero pasi bizonygatja, hogy őhozzá másik pasi sosem nyúl. De ha őszintén szívedre teszed a kezed: Kapsz egy olyan összeget, amekkora havi fizetésed soha az életben nem lesz, akkor azért valamit csak engedsz. Elméletben könnyű hős hetrónak lenni. De a gyakorlatban, ha látod a pénzt?

Én melegként ugye a lányokhoz nem nyúlok. De ha megfizetik? Lekopna talán a farkam, ha bekapná egy nő? Nálam a vörös vonal a pin@ nyalás. Pinát nem nyalok. De ha felajánlanak egy akkora összeget, amitől tényleg megváltozik az életem pozitív irányba? Akkor szerintem megpróbálnám. Lehet, hogy nem menne, de megpróbálnám.

Kérdeztem a srácot, hogy mit veszíthetett volna, ha igent mond. Erre persze nem jött válasz.

De tényleg hetero srácok: Mit veszítenétek, ha leszopna titeket egyszer egy fiú?

Az is más, ha az embernek párja van. De egy összeg fölött ő is lehet megértő. Persze egy drága kocsit nem lehet eltitkolni.

A történetben van némi nehezen hihető pont, de azért tovább gondolásra érdemes.



ma 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Annyira zavaros az egész, hogy pár bekezdés után feladtam az olvasást
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Röviden a lényeg: Lennél-e pénzért meleg?

Olyan sok pénzért, amennyid másként sosem lenne.


Másik kérdés: Mennyi pénzt adnál ki egy nagyon jó csajnak vagy nagyon jó pasinak egy szexért?

ma 11:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Kamu az egész...
ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"De tényleg hetero srácok: Mit veszítenétek, ha leszopna titeket egyszer egy fiú?"

Ez a kérdés...

Nos én utána hánynék magamtól, nem tudnék tükörbe nézni...ha érted.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kriptós részt elhiszem, meg lehet gazdagodni belőle. A "Miért nem csinálja mindenki?" kérdésre meg a válasz az, hogy azért mert olimpikon sem lesz mindenkiből.


Valakinek van érzéke és kitartása hozzá, a többségnek meg nincs.


A sztori többi része, hogy felajánlottak egy kocsit egy cumiért nehezebben hihető, de ha annyi pénze van akkor gondolom szeret inkább visszaélni a hatalmával a tag. Mondjuk nekem a világ összes pénzét is felkínálhatnák, akkor sem lennék érdekelt a dologban, szóval érdekes, hogy elgondolkodott a főhősünk a témán.


Ami az én kérdésem ezzel kapcsolatban: Miért tetted ezt a kérdés a hetero kategóriába?

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem értem. Amikor téged szopnak, az pont az a dolog, amikor fel sem kell fognod, hogy mi történik veled. A pasik tudnak érzelmek nélkül szexelni. Eközben oda sem kell nézni. Gondolhatsz közben bármire, nézhetsz közben bármit. De a pasi helyett mondhatunk öreg ronda nőt is. Bárkit, akivel ingyen tuti nem csinálnád. És most nem zsebpénzről beszélünk, hanem vagyonról.

Nekünk melegeknek is él a kérdés, csak ugye nekünk nem pasival érdekes, hanem nővel vagy ronda öreg pasival.

Elméletben könny fasza gyereknek lenni. De most a gyakorlat a kérdés.

ma 11:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, mit nem értesz ezen:D Nem érzelmekről van szó, hanem kémiáról, meg hogy kihez vonzódsz. Érzelemnek semmi köze a vonzalomhoz. Értsd, egy jó nőhöz vonzódok, a férfiaktól undorodok szexuális téren.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A 100 millió tényleg nehezen hihető. De a többi nem.

Én annak idején Gyurta Danit tartottam az egyik legjobb pasinak. De neki sem adnék egyetlen szopásért 100 milliót. Ennyi pénzért az összes modell srácot leszophatnám 2x oda-vissza. Egyikük sem olimpikon úszó, de mégiscsak több élvezet.

ma 11:59
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es:


Te még soha semmi olyan dolgot nem csináltál, amit csak undorral, befogott orral tudtál megcsinálni?

A szopásban, pontosabban a szopatásban pont az a lényeg, hogy nem kell foglalkoznod azzal, hogy ki van odalent. Még tudnod sem kell.

ma 12:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Az összes modell helyett összes belami modellt akartam írni.
ma 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!