Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van így, illetve mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így, illetve mi a megoldás erre, szex utáni húgycsőfájdalom, évek óta?

Figyelt kérdés

Tinikorom óta kínlódom ezzel, hogy szex után (akkor példaul állandó partnerrel) rendszeresen kínlódom utána, üvegszilánkot pisilek, már pár órával szex után, illetve másnap reggelre legkésőbb.

Most volt megint egy 3 éves állandó kapcsolatom, megint ez volt a baj, voltam persze laboron, egész életemben jártam a labort, volt hogy találtak baktériumot de sokszor nem.

Persze mikor találtak, kaptam antibiotikumot és mielőtt írnátok hogy a partnert is kell kezelni, ő is kapott.

Volt, hogy hiába vártam antibiotkumot, nem kaptam, mert tisztának találták a vizeletet, pedig fájdalmaim voltak.

Ez így megy évtizedek óta.

Most már jobb szex nélkül, mert nem bírom már ezt, nem éri meg a fájdalom ami utána jön.

Ha védekezem gumival, a nyáluk is elég, orális szex után ugyanaz a helyzet, megint csíp, fáj.

Antibiotikum után helyrejövök és szex nélkül nincs baj

Nem hiszem el, hogy másokon milyen kemény baktériumok tenyésznek, ami nekik nem okoz gondot, de nekem igen!

A volt partnereimnek se volt soha semmi tünete, de vidáman fertőztek engem, volt aki meg is kérdezte, minek szedje a gyógyszert, ha neki semmi baja, hogy nem hajlandó, alig tudtam rábeszélni.

Utánaolvastam, van ez a nászutas hólyaggyulladás szindróma, amely szex után lép fel, de attól nem jobb a helyzet.

Igen, iszom elég vizet!

A teákat utálom


ma 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevés előváladékot termelsz? Emiatt, nincs “előkészítve” az ondónak az út ami okozza ezt a tünetet?
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami allergia?


Meg kézzel meg óvszer nem megolàs?


Ha minden partnereddel ez volt és nagyobb számú emberrel próbáltad akkor valami a te oldaladon van nem mindenki mással.


Meg ha ugyanazzal a partnerrel újra és újra szexeltetek akkor minden alkalommal az volt? és akkor hogy csinàltàtok?


Nekem volt olyan nő partnerem, akinek új emberrel lett valami mindig de ez elmúlt ahogy megszokta a szervezete aztàn.

ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" Ha védekezem gumival, a nyáluk is elég, "

Ez mit jelent?

De ha gumival vagytok akkor vigyázz arra hogy nyál vagy test nedv ne kerüljön hozzád.

Lehet ezzel kitudod küszöbölni, vagy legalább megkell próbálni.

Esetleg a masztinál is van ilyen?

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
0%

1, férfi vagy, vagy nő?


Màs a kezelés.

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. Gumit eddig csak egyszer próbáltam, de nem segített mert a nyáluk is fertőz.

Mint írtam, de látom mégis kérdezi valaki, ha ugyanazzal a partnerrel is előfordul, mondom, hogy igen. Hosszútávú kapcsolatokban is előfordul, monogám kapcsolatban.

Maszti után nincs ilyen probléma.

Csak ha valakit közel engedek magamhoz.

Normális előváladékot termelek, nem vagyok száraz

ma 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Magánkórházba menj. Sokat fogsz fizetni, de ott foglalkoznak veled. Allami kórházban lesz.rnak. ritka a kivétel. Egy olyan orvost kell találni aki addig megy, míg nem talál valamit.

Mi nem tudunk ebben segíteni, nem vagyunk orvosok...

ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy allergiám nincs
ma 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Még mindíg nem értem a nyálukat, vagy te nem érted mit akarok kérdezni!!!

Hát ne engedd nyalni és ezzel valamit kitudsz zárni !!

ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mit zàrjak ki, mit nem értesz? Akkor is megbetegszem ha csak nyalnak! Mi ebben akkora komplikacio?

Ha ezt is kihagyom, mi marad? A maszturbálás? Mit hagyjak ki

ma 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!