Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen megoldás van hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldás van hogy ne görcsöljek be állva?

Figyelt kérdés

Párommal általában fekvő pozícióban szoktunk orálozni, de ki akartuk próbálni milyen ha állok és úgy szop le, sokkal jobb volt eleinte, viszont a combom és a fenekem is begörcsöl mikor a vége fele járok 😅

Másnál is így van? Nektek van valami bevált “beállás” hogy ne görcsöljön be semmitek?


aug. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint simán egyhelyben állsz és begörcsöl a lábad? Szerintem szedj magnéziumot egy ideig és utána nézd meg, de nekem ez magnéziumhiánynak tűnik.
aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Járókeret.
aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ja,ja magnézium!
aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magnéziummal nem hiszem hogy gond lenne, szimplán mikor már majdnem elmegyek automatikusan megfeszítem magam és akkor görcsölök be, fekvő helyzetben nem szokott ilyen gond lenni
aug. 5. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam szokott remegni állva, mikor már majdnem a végén járok, de változó.
aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig a magnéziumnál komolyabb tanácsot csak orvostól kaphatsz, mert ennyi info alapján két eset lehetséges:

magnéziumhiányod van, ami a tipikus oka az izomgörcsöknek;

vagy annyira nincs izomzatod, hogy megerőltetés a szervezetednek az is, hogy megfeszíted a lábad (ez a kevésbé valószínű).


Minden más eshetőséghez orvos kell, mert vagy sülyos gond vagy nagyon ritka betegség.

aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig tart amíg elmész? Vagy befeszítesz nagyon? Esetleg hogy a szájához érj, le kell engedned maagd picit? Mert azért az fárasztó tud lenni.
aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!