Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nagyon hamar elmegy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon hamar elmegy, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 hónapja vagyunk együtt, tehát 2 hónapja vagyunk az ágyban is együtt olyan heti 4-5x.

Viszont ő sose jart meg ugy ahogy velem, hogy nagyon hamar elviszem. Ez akar lehet 3 perc is de lehet 10perc. De sosem tudunk olyan hosszan szexelni, vagy dugni inkább, ahogy néha szeretnénk, mert hamar elviszem.

Velemenye szerint azert van ez, mert eleteben most eloszor szerelmes ugy igazan, ergo az erzelmek miatt. Az eddigi partnereivel nem igazan foglalkozott kozben, a 2eves kapcsolataban nem jart igy soha, de ott nem is igazan szerette a lanyt, mindig is megvolt a 2 lepes tavolsaga. Nekem pedig egyből odaadta a szívét lelkét.

lenyeg a lenyeg, hogy erre van vmi megoldás? Mert ha 1x pl elment és egyből szexelünk még1x akkor is hamar elmegy. Nagyon bántja őt is, mert tudjátok ilyen ,,pasi dolog" ez, neki kellemetlen, mert ő neki nem ez a teljesítménye. Nekem buszkeseg mert miattam megy el hamar persze, de van, hogy nem tudok elmenni vagy csinalnam meg sokaig de o elmegy. Szoooval, itt az ido segit majd? csunyam mondva megkell szoknia?


aug. 4. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít az idő ő ilyen. Utána nem megy neki a második? Nálam a második több órán keresztül megy már.
aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Rossz kategóriába írtad a kérdésedet, kérdező.
aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok úgy, hogy előbb neked legyen jó, és aztán jöjjön ő.
aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ő egy gyorstüzelő szerintem, nem hiszem hogy másabb lesz valaha is
aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az kamu, hogy az előzőekkel nem volt ilyen problémája.

Általában ezt szokták mondani, csak te naiv vagy, és elhiszed.

aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A következő barátnőnek is ez lesz mondva
aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
4-5x/hét, 2 hónapja nyomjátok.. így gyorsan egymásra fogtok unni.
aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
10 perc nem tudom mióta számít gyorslövetűnek.
aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ez azért van mert gyorstüzelő a pasi, és szinte bármit ráteszek, hogy nem most kezdődött, és nem azért van mert neked varázspuncid van.
aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
A megoldás az önkontroll megtanulása. Ha nem vagy képzett pszichológus akkor te nem fogsz tudni segíteni rajta, mert a hiba az ő "készülékében" van. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!