Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az pozitívan hat, ha merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pozitívan hat, ha merek kommunikálni a méretem kapcsán és megoldásra törekszem?

Figyelt kérdés

Méret kérdés másképp!:D


Szóval kisebb méretű vagyok, 12-13/3,5, amivel tisztában is vagyok. Mivel kicsit femininebb vagyok belsőre, rengeteg nővel vagyok jóban, mert imádok velük beszélgetni, velük lenni.


A méretemet nem tartom gáznak. Ekkora és ezen nem is tudok változtatni. A kérdésem az, hogy ha nem is szex előtt, de utána, ha folytatódik a kapcsolat, az pozitív, ha merek beszélni arról, hogy tisztában lévén a szerényebb adottságaimmal, hogy lehet a páromnak jobb? Növelem ezzel esélyeimet a párkapcsolatban?



szept. 2. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

De miért akarsz te görcsösen a méretről beszélgetni?

Ha tetszel a csajnak és kielégíted testileg de főleg lelkileg akkor minden jó.

Attól függetlenül lehet erről beszélni, de ha csak ezt nyomod oda neki akkor inkább szánalmas leszel.

Azzal nő az esélyed ha nem unalmas és szánalmas leszel hanem életre való és érezze a csaj hogy te vagy a mindene.

De ez pedig gáz ha te minden áron arról akarsz beszélni.

szept. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, világos.
szept. 2. 06:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell erre ragorcsolni, bar tenyleg meger egy beszelgetest de nem az elejen.
szept. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Eöske janeszka21 ***** válasza:
100%
Minek róla beszélni azt úgy is tudja meg te is tudod ha jó volt nek meg szimpi vagy akkor lesz kapcsolat ha nem vagy akkor nem lesz semmi
szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem görcsösen, csak megemlíteni, hogy szeretném tudni, hogy hogyan lehetnének jobbak az együttlétek. A méretem nem említeném, úgyis tudná, hogy mire célzom.:)

szept. 2. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Szánalmas lenne. Hogyan lehetnének jobbak?

Amúgy sehogy. Kár kérdezni. Ha valakinek jó így jó, ha nem nem.

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!