Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármashoz miért nehéz találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármashoz miért nehéz találni férfit? Szóval miután a hölgy közli hogy hármasban lenne az akció fel szivodnak vagy ki akadnak. Miért ?

Figyelt kérdés

szept. 15. 17:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Az szívódik fel aki vagy túl fiatal, vagy alapból nem komolyan gondolja
szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hol keresel de mi nőt nem találunk.

iszonyat válogatós vagyok de rengeteg pasi csatlakozna

35/N

szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
7es voltam, miért vagyok lepontozva?? Akár ezis resze a 3asnak..arra reagáltam h akit pasikent érdekel q 3as nem akar parhoz csatlakozni
szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
#12 írj rám ha aktuális és nem Honda ha pasit is viszek.☺️
szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert az internet tele van szájhős kamusokkal. Az egyik ismerős pár mesélte gangbanghez kerestek résztvevőket, több száz jelentkezőből kiválasztottak 39 "tutira ott leszek/rendszeresen csináljuk a haverokkal" pasit. Közölték velük (előre) a helyet, az időt, szerinted mennyi ment el? Egy 😅
szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mi is kerestünk anno többeshez pasikat a netről, katasztróóóóóóóóóóóófa! Hülyék, kamusok, szájhős, képgyűjtögető, 0 km-s kritikán aluli figurák tömege. Két hét után feladtuk.

Lementünk egy swingerbe és ott azonnal tucatnyi jelentkezőt találtunk, 100% kamumentesen azonnal :)

szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem hiszem, hogy bejönne az a felállás, hogy 2 férfi van. De nem szívódnék fel szó nélkül és nem is akadnék ki, csak szimplán nemet mondanék.
szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Hármashoz a legkönnyebb találni pasit. Ha lementek egy swinger klubba vagy ellátogattok egy magánpartiba, ott csettintésre ugrik 3 kapásból. Simán tudtok válogatni. A neten csak szájhősök vannak. Ott hiába kerestek, a normális emberek nem neten ismerkednek... :D
szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Búvóhely Zenta ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz ha jó helyen keresel és megvan a rendes kommunikáció...


Nálam a búvóhelyet sokszor bérlik hármasokra, vagy csinálunk párcserés bulikat, szóval csak összejön.

szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekink se volt konnyu. 20eves pasit, aki normalisan nez ki, nem gyoker, pervez vagy szuz, haat kellett vagy 2 honap. De sikerult. 20L
szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!