Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom, elmondjam-e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, elmondjam-e a barátnömnek, hogy hármasban szeretném a szexet, ö meg egy másik lány?

Figyelt kérdés
júl. 5. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha félsz egy kapcsolatban felvállalni a vágyaidat, akkor a kapcsolaton is el kellene gondolkodni.
júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Legalább tudja, hogy mire vágysz.
júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Mondd el neki és lehet hogy benne lesz, de akár 2 ffi és 1 nő.

Aztán téged is megdöngetnek rendesen, persze lehet neked ez tetszik majd.

júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is mondott ilyet a pasim mondtam hogy semmi baj csak legyen olyan is hogy 2 pasi van
júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Mondd csak kel neki!

Ő meg azt fogja mondani, hogy négyest akar 3 férfivel, akik között te nem szerepelnél, maximum, mint néző, ellenben te fizetnéd a szolgáltatásaikat. Ja és alap, hogy a te házadban, a te ágyadban nyomatnák a csajodat.

júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmondta párom. Én is elmondtam, hogy nekem 2 pasi az álmom.

Azóta nincs erre gond. :) Egyik sem valósult meg.

júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is így indult, aztán feldobta, hogy szeretne hármasozni úgy igy, hogy pasit veszünk be, sőt az is izgatná, ha végig nézném, ahogy vele van. Belementem. Azóta rengetegn hármas esténk volt már, járunk swingerbe is, négyesben is voltunk már, izgi tud lenni.
júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Mondd el, hátha kidob.

(Nem vagyok prűd, rugalmas és nyitott vagyok, de osztozkodni nem fogok senkivel, így ilyen esetben elköszönnék.)

júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha nekem mondana ilyet a párom komolyan elgondolkodnék a stakításon. Mert ha nem vagyok neki elég, vagy elég jó neki, akkor minek van velem?
júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen rendben van, ha valaki emiatt szakít a másikkal, ezért is kell megbszélni. Majd jön a következő akinek meg pont hogy tetszeni fog ez a lehetőség. Azért vannak a szexuális vágyaink, hogy megbeszéljük a partnerünkkel. Ha valaki nyitott és felnőtt gondolkodású, annak nem rögtön a szakítás az egyetlen opció. Mint a szexben mindenre, erre is lehet nemet mondani. Lehet az embernek sok szexuális vágya ami nem valósul meg mert a partnere nem társ benne, de attól még összességében jó lehet együtt ezek nélkül is. Az én feleségem is tud minden szexuális vágyamról, de semmiben sincs benne, az ágyban kizárólag az a pár alap dolog van amit ő akar és csak akkor, amikor ő akarja. De eszébe se jut csak azért elválni, mert tudja, hogy milyen hülye perverz fantáziáim vannak. Ilyen 2N-1F vágya a legtöbb férfinek van, szóval az a nő aki emiatt kidob valakit, magára vessen. Ugyanakkor a kölcsönösség jegyében illik felajánlani a 2F-1N felállást is neki, ne legyünk önzők!
júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!