Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok: hármasban párodat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: hármasban párodat volt, hogy rávetted, hogy szopja le a másik pasit vagy hagyja, hogy őt leszopja a másik pasi? Pasik: veletek történt ilyen, hogy megtettétek a párotokért vagy kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
júl. 15. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Te melyik fél vagy?
júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pasi
júl. 15. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

És ki lenne ebben a történetben a heteró?


Vagy én néztem be a kategóriát? 😄

júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A csaj a hetero ebben a felállásban 😂
júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet rossz kategoria, heterobol bi :D
júl. 15. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettünk egyszer exemmel a hármasról és nem tudtunk megegyezni, hogy akkor 2N1F, vagy 1N2F legyen. Én nővel nem akartam szexelni, ő férfival. Így nem is lett belőle semmi.
júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Engem már vett rá ilyenre lány. Nem bántam meg.
júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az en pasim ég is dugta a másik pasi
júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy hát "pasim" , igazából sokszor összejàrtunk, volt szerelem az ő részéről tuti, az enyémről csak talán. Na ő vetette fel ,hogy izgatná, ha lenne még egy pasi , aki kényeztet engem is , de őt is kinyalja, vagy anális eszközökkel izgatja. Végül össze is jött a dolog, mert ismert egy pasit aki benne volt a dologban, de hát nekem nőként az először izgatonak tűnő jelenetek, na meg a "kispadon ülés" eléggé lelomboztak és már nem is volt izgató. Úgyhogy felöltöztem (ők közben csináltàk) és mondtam, ha nem baj, én lépek, arany szíve pasim mondta, hogy oké nyugodtan ,majd ír hogy mikor találkozzunk. Hát ezek után nem érdekeltek az üzenetei.....
júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt igen
júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!