Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hármasban felállásban lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hármasban felállásban lévő szex kipróbálását fel kellene adnom?

Figyelt kérdés

Harmincas éveiben járó értelmes és vonzó egyedülálló férfi lennék többek szerint, s több kalandban is volt részem, ahol ezt a visszajelzést kaptam.


Két komoly kapcsolat után mozgatja a fantáziámat a hármas szex lévén nem vagyok szégyellős, s alacsony ingerküszöböm is van. Még a húszas éveim elején egyszer belementem, de nem rajtam bukott meg a dolog, hanem a párocskán, akiken látszott, hogy nem jövök be nekik, s ez a "ha már itt vagy legyen valami" szituáció volt. Én inkább vágynék arra, hogy kívánjanak, kívánják velem a szexet, mint a fenti szituáció legyen.


Munkahely váltás után majdnem stressz mentes lettem, s a szexuális étvágyam is megnőtt, s újra előjöttek ezek a gondolatok. Regisztráltam különböző szexoldalakra (pl. Goldengate, Eropolis stb.). A sok nemiszerv ellenére én arcképpel tettem, mert inkább dőljön el rögtön, hogy arc alapján nem jövök be, mint hosszas levelezés után vagy esetleg akkor derüljön ki, hogy ismerőssel levelezek.


Nem bántam meg az arcképes dolgot, ami mellé teljesen értelmes összefüggő szöveget írtam. Sok volt a "panaszos" profil (kamusok, degeneráltak, képgyűjtök). Azt gondoltam ott esélyem lehet, mert teljesen korrekt és értelmes levelet küldtem, válasz semmi. Először azt hittem velem van valami baj vagy nem illek bele, de aztán olvastam több fórumot, ahol arra panaszkodtak, hogy lényegtelen a kinézet, intim képek, mert válaszra sem méltatnak, személyes találkozót összehozni meg szinte lehetetlen. Akik reagáltak, azok is kb. három naponta válaszolnak.


Nem a fővárosban élek már, hanem vidéki nagyvárosban. Férfiként ezt a dolgot a többiek negatív tapasztalatai alapján engem el, vagy várjak, hogy valamelyik levelem célt ér esetleg rám ír mondjuk egy újonnan regisztrált és összejön valami?


36/F



júl. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Swinger klub? Nem vagyok járatos benne, sose voltam, de talán eredményesebb, mint ezek az oldalak, ahol csak trollkodnak...
júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira vonzó lenné, nem itt picsognál mint egy óvodás!
júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#4-1

Ment az üzenet.


#2

Volt már kérdés arról, hogy a megyémben van-e ilyen klub, de inkább a Fővárost emlegették, ahová amennyiben utazok, akkor az ott lévő megismert ismerőseimmel tölteném elsősorban az időmet, így ez nagy valószínűséggel kiesne a rostán. Valamint tapasztalt párnál valószínűleg pozitívabb tapasztalat születne, mint egy ilyen klub kapcsán.

júl. 16. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

#5 márpedig swignerben vannak korrektebb esélyek. Van olyan klub ahol 40-50 pár is lent van egy este, s nagyon sok nyitott akár +pasira is. Egy este több valós párnál próbálhatsz szerencsét személyesen, mint amennyi öt év alatt válaszolni fog a netről.

S hidd el elég tapasztalt az oda járó párok többsége :) Ne haragudj haver, de tényleg picsogsz. Mintha arra spendíroznál, hogy majd jön egy pár és majd jól bevezet. NEM, nem fog! Neked kell tenni érte! S kifogások gyártása helyett felemelned a telefont, bejelentkezni és elmenni egy klubba.

B.meg, ha ennyire vágysz valamire, akkor inkább a haverjaiddal lógsz a helyett, hogy úgy szerveznéd az adott Bp-i kirándulást, hogy klubba menj? S ha teszem fel Bp-i pár válaszolna, hogy privát partit akar akkor már egyből mennél vagy hogy van ez?

júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#6

Feltettem kulturáltan egy kérdést, amire hasonló módon válaszoltam. Tehát nem értem az ilyen fajta megnyilvánulásokat.

Másfelől a kérdésem arról szólt, hogy ez a dolog izgat, érdekel, de nem ez a vágyálmom, s nem fogok belehalni, ha soha nem lesz benne tapasztalatom, mert nem arról van szó, hogy nem lehet nemi életem, amit nem élveznék, élvezek.


Sokat olvastam ezekről az oldalakról, hogy mekkora kevés százalék van a sikerre. A kérdés mások tapasztalatiról szólt volna. Fórumon is tettem fel kérdést, ahol kaptam értelmes, kulturált választ, ahol szóba került a swinger klub is, amit többen nem ajánlottak, mert az ő tapasztalataik alapján párok cserélnek párokkal, s ritkán vesznek be egyedülálló pasikat, s a legtöbb egyedülálló elmondásuk szerint nézelődik és közben magát kényezteti.

Ha ez megnyugtatja a lelkedet, akkor a válaszom igen. A haverjaimmal tölteném az időmet a fővárosban, ahogy eddig is, s akárhányszor elutaztam valahová az adott időben nem kerestem semmilyen szexuális dolgot.

júl. 16. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 a swingerekről úgymond "első kézből" van tapasztalatom, a gyakorlatban látogatom őket, ezért írtam amit. Mindenféle pár van. Igen van aki csak párcserét keres, van aki csak +lányt, de a nagyobb klubokban mindig vannak akik +pasit (sőt pasikat - azaz gangbang jelleggel) is. Ha egy átlag kinézetet megüt valaki ÉS normálisan kezdeményez (azaz nem azt várja, hogy a pár hívja oda magától) akkor jó esélyei vannak a nagyobb többesekbe beszállni.

A neten a pároknál ugyanaz a helyzet, mint a szóló nőknél. Náluk is sok-sok tucat jelentkező van, s bőven tudnak szelektálni (az más kérdés, hogy a jelentkezők többsége milyen - van erről is saját tapasztalatom).

Neked kell eldöntened mennyire fontos, vagy sem. Mondtam egy kézenfekvő, egyszerű megoldást. Egyszerűen szervezel egy görbe estét Bp-n, amikor alapból egy swingert célzol be és voila, már teljesült is az álmod.

júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!