Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleséget hármasban, "cuckold"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleséget hármasban, "cuckold"-ban látni mennyire nehéz látni lelkileg? Illetve a harmadik fél hová fejezze be? Másoknál hogy zajlik az egész procedúra?

Figyelt kérdés
jún. 10. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Engem izgat lelkileg, alig várom hogy beleélvezzen, és jöhessek én. :D :D


recsimatyiktól nem kérek privátot, vagy hozzon csajt is a jelenethez ha valaki akar valamit :D :D

jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt még régebben hármasom és nem volt megbeszélve semmi, de a vendég srác kérdezte barátnőmet hogy hová szeretni, ő meg mutatta hogy a szájába, aztán aktus után hanyatt feküdt a srác, bnőm meg leszxopta.
jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretné*
jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bullként szálltam be egy időben párokhoz. Amit el tudok mondani, hogy erre nincs egységes forgatókönyv, lényegében ahány pár, annyiféle szokás, illetve elvárás. Voltam olyan párnál, ahol a férj is beszállt valamilyen szinten; volt olyan is, hogy csak nézte; és volt olyan is, hogy az aktusnál ő már ott sem volt. De ugyanígy például az élvezésre is számos különböző variáció volt: élveztem a csajba bele, élveztem csak úgy rá, élveztem a szájába a végén, stb., ahogy éppen adódott, illetve ahogy ő kérte.
jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Először féltékenységgel vegyes izgalom.Leginkább punciba,szájba..mellre.
jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Én beszálló pasi voltam egy párnál. Vagyis a férje nézte ahogy szexelünk aztán a végén ő is megdugja.

A nő kifejezetten kérte hogy élvezzek bele mert ez izgatja nagyon. Második menetnél pedig a szájába élveztem.

jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
nekem és barátnőmnek is csodálatos volt már az első alkalom is! csodálatos érzés és látvány volt szép barátnőmet egy szép nagy farkon lovagolni látni! hallani finom nyögdécselését barátnőmnek, igazából az érzés leírhatatlan!! igaz én nem csak néztem mert én csókolgattam is fenekét barátnőmnek a hogy lovagolt a férfin! a lényeg az hogy én boldog voltam hogy barátnőm meg kapja azt a kielégítő örömöt amit sajnos én nem tudok meg adni neki ! puncijába élvezet el a férfi jó sokat mindet kinyaltam csókoltam és ez nagyon jól eset barátnőmnek hogy meg tettem
jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megkérdezhetem, nálatok pontosan mi az oka, hogy te nem tudod megadni neki ezt a kielégítő örömöt? A tiéd nem áll fel rendesen? Vagy feláll, csak azonnal elsülsz mindig? Esetleg tudna működni rendesen, csak egyszerűen túl kicsi ahhoz, hogy élvezhető legyen? Azt hallottam meg olvastam, hogy a párok leggyakrabban ezekben az esetekben fordulnak külső segítséghez. Vagy hogy legalábbis mindig van valami mögöttes ok, ami miatt a szex nem működik, az érintettek nemcsak úgy kitalálják, hogy bevonnának egy harmadik személyt.


Illetve a másik kérdés, hogy ti hol találtatok beszálló partnert ehhez? Ismerősök közül választottatok? Vagy interneten kerestetek hirdetések között, esetleg ti hirdettetek? És több alkalom is volt, vagy csak egy? Ha több, akkor ugyanazzal a sráccal mindig?

jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8as sajnos szexuálisan nem működök rendesen és igen a méretemmel is vannak gondok! és éreztem hogy barátnőm ez miatt boldogtalan és én is tudtam hogy ez így nem mehet a végtelenségig, beszéltem vele erről és persze először nem akarta hogy másik férfi legyen de idővel barátnőm is belátta hogy lehet még se lenne olyan rossz ha lenne egy férfi! interneten kerestünk elég sokáig mire találtunk egy normális férfit aki normálisan állt ehhez a dologhoz! azt nem írom hogy nem izgultunk meg féltünk ettől a dologtól az első alkalomkor de mint írtam korábban nagyon jól sikerült
jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A legelső előtti izgulást - Vajon milyen lesz? - leszámítva számomra már természetes, hogy feleségemet a legjobb barátom /is/ dugja, tehát lelkileg nem okoz semmilyen gondot.

Mindhárman nagyon konzervatív emberek vagyunk, nálunk a szex még mindig a punciba élvezést jelenti. Feleségem igazán annak tud örülni. A pillanatnyi helyzet dönti el, hogy melyikünk/kel/ kezdi.

jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!