Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert es vajon meddig lesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert es vajon meddig lesznek ilyen vàgyai a ferjemnek?

Figyelt kérdés

Olvsagattam, keresgéltem itt a kérdések között is, de nem találtam rá konkrét választ.

Férjnél vagyok, 2 éve vagyunk együtt, gyereket még nem szeretnénk. Én 26 éves vagyok, a párom pedig 30. Korán , 1 év ismeretség után házasodtunk össze, talán több időt kellett volna hagyni , hogy kiismerjük egymást.

Arról van szó, hogy a férjem szeret engem "megosztani" más férfiakkal. Nevezhetjük ezt cuckoldnak, vagy csak sharing, mikor hogy. Mivel nyitott vagyok sokmindenre, így nem zárkóztam el ettől, gondoltam jó élet tapasztalat lesz, legfeljebb kiszállunk ha nem működik. Egyelőre nincs probléma, jól működnek a dolgok a meghozott szabályok mellett, de én tartok tőle hogy ő később is szeretné ezt majd folytatni ha már én nem. Egyelőre nagyon a rabjává vált.

Megkérdeztem tőle hogy miért, és csak anynit mondott, hogy imád engem és szereti látni, hogy a gyönyörű, fiatal feleségét valaki más d#gja. Persze nekem is izgalmas és szexi ez az egész, de pár év múlva már szeretnénk gyereket és utána nem biztos hogy az értékrendembe ez belefér majd. Vagy ez a kettő nem zárja ki egymást?

A férjem egyébként nem a tipikus cuck alkat, normál férfias férfi, 185cm , 95kg, izmos és az intim mérete is rendben van, tehát nem kompenzál semmit.


szept. 10. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokáig megmarad ez a vágya.
szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod? Ez olyan amit nem lehet levetkozni?
szept. 10. 10:15
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akinek cuckold vagyai vannak, annak elete vegeig ilyen vagyai lesznek, max ahogy idosodik, egyre ritkabban fogja kivanni, ahogy a szexet is. Es ugyan ez az eletkor novekedesevel csokenno szexualis vagy allitas a legtobb emberre igaz, DE nem mindenkire. Szoval az is elkepzelheto, hogy 20 ev mulva is ugyanigy be fog indulni erre.
szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rögzül nála ez a vágy sajnos. De beszéld meg vele, hogy te meddig szeretnéd ezt csinálni. Fentebb írtad láttam a kérdésed én. Később gond lehet ebből.
szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Számomra nem az a furcsa, hogy ilyen férjed van, hanem hogy te ki is használod ezt a dolgot. De szerintem kamu kérdés.
szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aha.. olyan. csokiról is nehéz lejönni, erről is.. talán idővel ritkul, vagy újabb fétis bukkan fel.
szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Te amugy elvezed ezt, vagy csak a ferjed miatt csinalod? Es ilyenkor o valaszt neked sracot, vagy rad bizza a dontest?
szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Van nála is nagyobb farkú és így kisebbségi komplexuma van, így téged meg a nagy farokkal akar dugatni.

Aki eddig megdugott a férjed előtt annak nagyobb farka volt mint a férjednek?

szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha gondolod, beszallok...én sportosan vékony vagyok.
szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem volt nagyobb, kb azonos volt.

iGen en is elvezem a dolgot, a pasit egyutt valasztjuk ki. De van 2 fix pasi es nem varialunk

szept. 10. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!