Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjemnél női bugyit találtam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnél női bugyit találtam, azt állítja hogy ő szokta hordani titokban. Megcsalhat?

Figyelt kérdés
Bár a bugyi tényleg nagy méret, ami jó rá. De nem tudom elképzelni róla hogy ilyeneket csinál, nem olyan típus. Mikor kértem hogy akkor vegye fel, mutassa meg, akkor csak terelt és rámförmedt hogy miért akarom így megalázni, kínos helyzetbe hozni, ha nem hiszek neki, velem van a baj.
jún. 1. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Lehet a diszkrét barátja azt szereti, ha női bugyiban libeg előtte.

Mert ha nem így van, akkor miért kínos neki felvenni és megmutatni neked magát?

jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarja hogy lássam úgy, nehogy kiábránduljak belőle
jún. 1. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Vagy hülye vagy meleg vagy ez kényelmes neki.
jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bi és a pasija a nőiruhakat szereti látni rajta.
jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Tegyük tisztába a dolgokat!

Vannak férfiak kik erre gerjednek, hogy női fehérneműt vesznek fel. Ettől még nem meleg! Az hogy nem akarja felvenni elötted az érthető, mert szégyelli.

jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
By Karinthy : Magyarázom a bizonyítványomat.....
jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tiéd a bugyi,a szomszéd adta oda neki. :)
jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod hogy szemmel láthatóan jó rá, akkor minden bizonnyál fel is tudná venni, és még ha kényelmetlen is lenne, azért egykét percig csak kibírná. Tehát nem igazán értem mit bizonyítana a felvenné. Mikor már eleve látod hogy jó rá? Ha felveszi akkor már biztos leszel benne hogy akkor tényleg az övé? Talán van benne egy ilyen erkölcsi gát hogy más ruháját nem veszi fel?

Szerintem amúgy pont ha tényleg megcsalt volna egy nővel aki akkora bugyit hord mint amit a pasid is hordhatna... akkor a pasid áldaná az eget hogy olyan hülye vagy hogy simán kidumálhatja magat pusztán azzal hogy 1-2 percig női bugyiban virít előtted. Számomra, az hogy ezt nem teszi meg, inkább azt sejteti hogy tényleg ő hordja titokban és gáznak tartja a dolgot.

jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ebben az esetben én imádkoznék, hogy inkább csaljon meg, mert az extra gáz, ha ő hordja titokban. Jézusom, mi van a mai férfiakkal. 😵‍💫
jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Meleg, homokos hajlamú...
jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!