Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vázoljam a férjemnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vázoljam a férjemnek hogy más férfival is szeretnék lefeküdni?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk, igazából így utólag belegondolva túl korán léptük ezt meg.

Én 24 éves vagyok, férjem 30.

Van egy férfi az életemben aki szexuálisan nagyon vonz, kisugárzás, energiák stb. Ő a személyi edzőm, heti 2x járok hozzá. Alakulgat közöttünk valami, pusztán testi alapokon, nem érzelmi. 1 csók már elcsattant ami engem is meglepett hogy mit váltott ki belőlem, de itt megálltam. Nagyon vágyom arra hogy több legyen köztünk, de a férjemet megcsalni sem szeretném.

Kérnék minden ajánlkozó férfit, hogy fogják vissza magukat, nem miattatok írtam ki a kérdést.

Főleg más hölgyek, feleségek véleménye érdekelne akiknek van már ebben tapasztalat, akár pozitív akár negatív.

Köszönöm.

Csenge.


jún. 7. 11:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb pedig megcsalás lesz belőle

N

jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

“Alakulgat közöttünk valami, pusztán testi alapokon, nem érzelmi.”


😅💇🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Mi is hasonló korú házas pár vagyunk, viszont nyitott "hotwife" típusú kapcsolatban élünk. Párom szereti, izgatja amikor más férfit veszünk be harmadiknak, illetve én lányokkal is szeretem.


Mindennek az alapja, hogy beszéljetek erről. A megcsalás már megtörtént, amikor megcsókoltad a személyi edződet, akihez elvileg edzeni mész, nem dugni. Teljesen más, amikor a férj tudja és izgatja, mint amikor a háta mögött félre lépsz.

jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg őszintén beszélni róla a pároddal?
jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod csalni. Nagyok kicsi az esély hogy belemenjen még ugy is ha felhozod neki a nyitott kapcsolatot hogy ő is megdughasson másik nőket.

Jó esély van rá hogy ha ezt elővezeted akkor már kidob.

Megéri a kockázatot?

jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik személyi edzőt inkább.
jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet nem szabad házasságban csinálni,még gondolni sem rá.Válj el az a becsületes dolog,ha más férfi izgat.Ne csapd be a férjed aki komolyan veszi az esküt.
jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

na, már megint itt vagy?

múltkor kicsit máshogy hangzott a sztori, most átköltötted?

jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetősget látok.

1. Vagy háta mögött fogod megtenni.

2. vagy megbeszéled vele, hogy szeretnél mondjuk swingerbe menni. S pont ott lesz a szemlyi edző is :D

jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyan pasik, akik belemennének ilyenbe, pl. én is. Persze elég ritka, de van ilyen. Meg kell beszélni a dolgot. Persze itt nyilván kölcsönösnek kell lenni a dolognak, ha neked szabad, akkor neki is és jó, ha vannak közös gruppen élményeitek is (pl. swinger). Nagy az esély rá, hogy ő nem megy ebbe bele és ez a házasságotok végét jelenti, de akkor már jobb, ha minél korábban kiderül ez. A következő komolyabb kapcsolatodat pedig eleve ezzel a felvetéssel indítsd, kár nagyobb energiát beleölni egy eleve halott kapcsolatba. Van olyan pasi, aki még azután is szívesen megdug, hogy épp túl vagy egy meneten a szeretőddel.
jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!