Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjemnek nem elég a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek nem elég a szex, szeretőt akar?

Figyelt kérdés
12 év utàn bevallotta, hogy amit nyújtok nem elég...most jött rà, hogy soha nem volt elég, tényleg nem mindig alakul úgy, hogy jó legyen neki, többször szeretné, nekem meg nincs libidóm.Ez màr többször probléma volt. Lehet el kell engednem. Volt valaki hasonló helyzetben? Szeretjük egymàst , de olyat akar, mint a fiatalabbak,sokszor, mindig, nem megjàtszva,ő 55, én 45.
2023. jan. 4. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondta is, hogy szeretőt akar, vagy csak annyit, hogy ez nem elég?
2023. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezen kívül sokat akar utazni, amit én nem tudok megtenni a munkàm miatt
2023. jan. 4. 22:22
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, mindtaondta is, hogy nem bírja màr, de szeret
2023. jan. 4. 22:23
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Orálisan tudod kényeztetni?
2023. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Engedd el a picsába! Ha már ilyet mond, az a kapcsolat halott. Dobd ki, aztán majd rájön, hogy a fiatal peckes lányoknak nem ő fog kelleni vagy kőkeményen megfizeti őket. Térdenállva fog könyörgni neked, de vissza ne fogadd! Nyugodtabb lesz az életed nélküle, mert nincs szükséged egy ilyenre. Persze, fájni fog meg nehéz lesz, félelmetes lesz ismét egyedül lenni a világban.
2023. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarnak a fiatalok sokszor, mindig, nem megjátszva?


Ha soha nem volt elég, akkor nem éltetek volna le 12 évet, mi az ami változott? A libidóddal mi a helyzet, tényleg olyan nagy különbség van, tudod mi az oka, fáradság, gyerekek, fogamzásgátló? Utazgatni lehet, ha szabadságon vagy, már ha te is szeretnél. Ok, hogy ezeket bedobta, de ezeket meg kellene beszélni, kompromisszumokat keresni, nem szeretőt!

2023. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
5.Istenem ez a konzumidióta felfogás! Én engedném, had menjen. Miért lenne a férfi a hibás? Vagy a nő? Egyik sem. Látom itt a gyk-n is minden fekete és fehér. Senki nem a másik tulajdona, a szexen kívül is van még ezer dolog, amivel az emberek kötődhetnek. Nem mindenki 21 éves, és naponta cseréli a partnereit. Meg is lehet nézni hol tart ez az ostoba nyugati világ a reformjaival. Bár a nyugati vezetők is ugyanazon kottából játszanak. Már ezer éve fontos a megosztás, egy freud nevű szemétláda meg elindította a nemek harcát, remélem az ördög a végtelenségig játszik vele az üstjébe.
2023. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az ilyesmik mindig probléme források sajnos az elején kellett volna belátni hogy az eltérő szexuális igények nem fognak működni. Válás lesz vagy megcsalás.
2023. jan. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
En elengednem, hadd menjen a fiatal lanyok utan. Tudom, nagyon rossz erzes lenne, de azzal, hogy elmondta, ugymond elore engedelyt kert erre. En beadnam a valast. Par honap, talan 1-2 ev utan visszajonne, mert rajott, annyi nem eleg, hogy fiatal lanyokat dug, hanem kell, aki foz, mos ra, aki korban es nezetekben egy szinten van vele. Na es akkor mondanam neki, hogy hat a donteseinknek kovetkezmenyei vannak, ide nem jössz vissza! ;) Mert hidd el, vissza akarna jonni, de ebbe nem maradnek benne, mert mar eldöntötte, hogy meg fogja lepni a szexet massal.
2023. jan. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Édes istenem... Az biztos hogy sosem csak az egyik fél a ludas de 12 évig miért nem szólt? Egyszerűbb hárítani és nem dolgozni a kapcsolaton. Nem akarom az ívet adni még sok éve volt nekem is szeretőm a szex miatt de előtte az akkori párommal voltunk szexuálpszichológusnál és akkor borult ki a bili amikor a szakember a harmadik ülés után amikor csak ő és én voltam jelen sok türelmet kívánt mindezt óránként akkor tízezer forintért.. Aztán mikor az exemen észrevettem hogy ül a babérjain kb eljátsza hogy jó az együttlét akkor lett elegem. Keressen szeretőt, persze szabad mindent de ahogy a jó öreg mondás tartja " a lányt kiveheted a faluból .. és a falut a lányból?" Összejöhet bárkivel de ha nem lesz őszinte az új partnerével sem akkor újra hasonló helyzetbe kerülhet. Szurkolok mindenesetre mert ez hosszú idő.
2023. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!