Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen dolog áll fen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen dolog áll fen a házasságomban akkor vége a házasságnak?

Figyelt kérdés
feleségemmel régóta együtt vagyunk és jó a házasságunk de a nemi életünk nem a régi sajnos! próbáltuk feldobni a nemi életünket de nem sok sikerrel járt, tegnap este feleségem beszélgetett velem és elmondta hogy van egy férfi aki tetszik neki, de nem szerelmes belé, én higgadt maradtam amikor meghallottam de nehéz volt! végig hallgattam feleségemet nem akartam elhinni amiket mondott de örültem hogy legalább őszinte hozzám és beszél az érzéseiről vágyairól, de attól még ez piszkosul kemény. azt mondta hogy szoktak beszélgetni, néha kávéznak de olyasmi nem történt köztük. hiszek feleségemnek mert az este megmondta volna! de szeretne közelebb kerülni a férfihoz, lefeküdni vele és nem akarja a hátam mögött megtenni. végül is az engedélyemet kérte feleségem! azt mondta ha nagyon fáj ez nekem vagy bánt ezzel akkor nem teszi meg inkább, én azt mondtam hogy adjon nekem egy kis időt. azt mondta rendben

aug. 31. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Milyen rendes asszony. Mondd neki, hogy neked is tetszik egy kiscsaj a munkahelyről:)
aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Én biztos mondanám neki menjél nyugodtan drágám.

Csak többet ne gyere vissza!!

Nekem egész biztosan nem férne bele egy ilyen szituáció!

aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem szerelmes bele,én megengedném neki.Enyém is eljár egy férfihoz,de csak szex,semmi több.
aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
privi küldő! igen nagyon szeretem és igen mindent megtennék érte
aug. 31. 19:36
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Többes vagy párcserén nem gondolkodtok?
aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ez a felállás rendben lesz. Eljár szexelni, te meg szereted. Ismerek sok ilyen sztorit.
aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
A házasságotoknak nem feltétlenül van vége, de a szerelmeteknek / párkapcsolatotoknak igen. A feleséged hazudik neked (talán magának is): szerelmes vagy legalábbis érez valamit a kollégája iránt. Engedd el.
aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
S téged az pl.nem izgatna ha nézhetnéd ahogy a másik srác megdugja s teleélvezi a száját?Mert akkor tökéletes cuckold kapcs.
aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne vége? A szeretői kapcsolatnak lesz vége. Annyiban csodálkozom, hogy az asszony bejelenti otthon, hogy mással szexelne. A kérdező meg ide kiírja. Az biztos, hogy ez olyan helyzetet eredményez, amire biztosan nincs felkészülve a kérdező, de még az asszony sem. Tulajdonképpen egy ilyen beszélgetés után már nagyon sokat változik a kapcsolat. A bizalmi index erősen esik, ha lenne családi részvényetek azonnal eladnám:)
aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%

Velem szinte pont ugyanez történt. Azzal a különbséggel, hogy mi már előtte is beszélgettünk a nyitott házasságról, mint egy elméleti lehetőségről. Aztán egy nap a feleségem megkérdezte, hogy mit szólnék ahhoz, ha az egyik apukával a gyermekünk iskolájából találkozna. Én teljesen felkészületlenül megengedtem neki, ami hiba volt. Amikor először találkoztak, olyan ideges voltam, hogy nem ettem egy teljes napig. Le is kellett állítani a dolgot nagyon gyorsan. Elkezdtünk utánaolvasni a témának, és nem sokra rá újra megpróbáltuk, ez alkalommal már jóval felkészültebben. Ez nyolc éve volt. Azóta is nyitott a házasságunk, én is találkoztam hölgyekkel. A tanácsaim neked a következők:

Gondold nagyon alaposan végig, és kizárólag akkor engedd meg, ha nem ítéled el a dolgot. Azaz semmi esetre se egyezz bele szívességből! Annak nem lenne jó vége, és a házasságod is rámehet.

Rendkívül fontos, hogy bízzatok egymásban! Ha el tudod képzelni, hogy a feleséged esetleg majd nem mond igazat, akkor nem fog működni a dolog hosszú távon.

Legyenek szabályaitok, amit mindenáron be kell tartani. A mi egyik szabályunk az volt, hogy bármelyikünk bármikor leállíthatja az egészet, akár az utolsó pillanatban is.

Beszéljetek át mindent. Ha tudni akarod, hogy pontosan mi történt a kettőjük között, akkor a feleségednek ne okozzon problémát elmondani. Én sohasem kérdeztem a feleségemet, hogy pontosan mit is történt, de a tudat, hogy megkérdezhettem volna, sokat segített.

Az egyik legjobb döntésünk volt, hogy megnyitottuk a házasságunkat. De teljesen megértem, hogy ez az életforma nem mindenkinek elfogadható.

aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!