Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen dolog áll fen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen dolog áll fen a házasságomban akkor vége a házasságnak?

Figyelt kérdés
feleségemmel régóta együtt vagyunk és jó a házasságunk de a nemi életünk nem a régi sajnos! próbáltuk feldobni a nemi életünket de nem sok sikerrel járt, tegnap este feleségem beszélgetett velem és elmondta hogy van egy férfi aki tetszik neki, de nem szerelmes belé, én higgadt maradtam amikor meghallottam de nehéz volt! végig hallgattam feleségemet nem akartam elhinni amiket mondott de örültem hogy legalább őszinte hozzám és beszél az érzéseiről vágyairól, de attól még ez piszkosul kemény. azt mondta hogy szoktak beszélgetni, néha kávéznak de olyasmi nem történt köztük. hiszek feleségemnek mert az este megmondta volna! de szeretne közelebb kerülni a férfihoz, lefeküdni vele és nem akarja a hátam mögött megtenni. végül is az engedélyemet kérte feleségem! azt mondta ha nagyon fáj ez nekem vagy bánt ezzel akkor nem teszi meg inkább, én azt mondtam hogy adjon nekem egy kis időt. azt mondta rendben

aug. 31. 18:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

Hány évesek vagytok?

Ha ez neked nagyon fáj akkor nem teszi meg? Régóta együtt vagytok, pontosan tudja, hogy ez mennyire fáj neked. El tudod azt képzelni, hogy te otthon ülsz nyugodtan miközben tudod, hogy a feleséged mással szexel? Mást csókol, ölel, szop és más farkán élvezkedik? Azért nem tudtátok feldobni a szexuális életeteket mert ő másra vágyik nem rád.

aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%
Szex után zuhanyzás, hajmosás és fogmosás.
aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon plasztikus vagy. Nehéz lehet neked:)
aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
89%

Erről hamar tudomást szerez a baráti társaságotok. Jönnek a haverok is próbálkozni, aztán az ő haverjaik... Egyedül téged fog mindenki sajnálattal bámulni.

Ha felcsinálják, felneveled?

Ha haza hoz valami nemibetegséget, vagy valami idegbeteg pasija téged is elkap otthon???

szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%

Itt valójában az a kérdés, hogy titokban fog lefeküdni vele, vagy a tudtoddal. Mert hogy meg fog történni az biztos. A házasságodat két módon tudnád megmenteni. Az egyik, hogy belemész a nyitott kapcsolatba, de az eddigiek alapján Neked az nem fog menni. A másik, hogy ha esetleg rossz lesz vele a szex. De erre is kicsi az esély, hiszen a mostanit nem nehéz überelni. És még mindig megtetszhet neki másik pasi is.

Itt egy dolgot menthetsz meg, a méltóságodat. Szépen rá kell adni a kabátot, és élje az életét.

szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ez lehet hogy hülye kérdés lesz, de szerintetek az rossz megoldás lenne? nem lenne jobb vagy könnyebb az egész dolog ha pl feleségem itton lenne együtt azzal a férfival és esetleg láthatnám őket közben?


(erről még nem beszéltünk feleségemmel)

szept. 1. 12:08
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is azt gondoltam, hogy sub vagy de mostmár biztos. Normális esetben pokoli érzés lenne őt látnod egy másik férfivel. Ha viszont erre vágysz akkor cuckold vágyaid vannak. Gondolom erekcios gondok is vannak vagy más ami akadályoz abban, hogy férfi légy.
szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
34%
De ,ezt mondom cuckold vagy.Hidd el élvezni fogod.Ha belemegy a párod bejelentkeznék én is van ebben tapasztalatom.
szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Hozzatok be a kapcsolatotokba egy párt. Valamit maszatoljatok 4esben.


Ha elvből elveti ezt az ötletet akkor nem a szex a probléma a feleségedben , hanem érzelmileg érdekli a pasi. Így már kuka aa kapcsolat. Ne alázd meg magad.

szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!