Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen dolog áll fen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen dolog áll fen a házasságomban akkor vége a házasságnak?

Figyelt kérdés
feleségemmel régóta együtt vagyunk és jó a házasságunk de a nemi életünk nem a régi sajnos! próbáltuk feldobni a nemi életünket de nem sok sikerrel járt, tegnap este feleségem beszélgetett velem és elmondta hogy van egy férfi aki tetszik neki, de nem szerelmes belé, én higgadt maradtam amikor meghallottam de nehéz volt! végig hallgattam feleségemet nem akartam elhinni amiket mondott de örültem hogy legalább őszinte hozzám és beszél az érzéseiről vágyairól, de attól még ez piszkosul kemény. azt mondta hogy szoktak beszélgetni, néha kávéznak de olyasmi nem történt köztük. hiszek feleségemnek mert az este megmondta volna! de szeretne közelebb kerülni a férfihoz, lefeküdni vele és nem akarja a hátam mögött megtenni. végül is az engedélyemet kérte feleségem! azt mondta ha nagyon fáj ez nekem vagy bánt ezzel akkor nem teszi meg inkább, én azt mondtam hogy adjon nekem egy kis időt. azt mondta rendben

aug. 31. 18:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

az azért jól eset feleségemtől hogy őszintén beszélt az érzéseiről és nem a hátam mögött csalt meg


köszönöm a válaszaitokat, tanácsokat!

aug. 31. 19:58
 12/29 anonim ***** válasza:
Én elfogadó vagyok a megcsalással szemben, azaz szerintem ez egy házasságot nem veszélyeztet, de az utolsó leírás döbbenetes. Mondjuk nem vagyok egy nagy tervező, de ez a kidolgozott technológia nagyon meglepett. Biztos azért van, mert másképp állok a témához.
aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12/ mire gondolsz?
aug. 31. 20:08
 14/29 Senior Séf ***** válasza:
100%

Aztaqurva! Azt hittem ez az oldal nem tartogat számomra megoldhatatlan kérdéseket. Most mégis elakadtam a 65 évem minden tapasztalatával együtt.

10-es okfejtése jónak tűnik, beszélgess vele erről. Az még nem kötelez semmire, de talán utat mutat.

aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

igen olvastam a 10 es válaszoló hasznos segítő kész választ adott


köszönöm is neki

aug. 31. 20:22
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy különbség lesz, hogy te nem fogsz randizgatni.
aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy készen állok e erre! félek is de feleségemet se akarom elveszíteni! erről persze fogunk még feleségemmel beszélni. de látom hogy ő szeretné
aug. 31. 20:27
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha elkezdk nem fogja abbahagyni..Hetente lesznen benne idegen farkak..
aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
18/ azt azért nem hiszem hogy erről lenne szó, de köszönöm
aug. 31. 20:38
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
Ismertem ilyen nőt nem.viccből írom..
aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!