Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? A fiataloknál ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A fiataloknál ez így megy??

Figyelt kérdés
Lakóparkban lakom a legfelső szinten. A szomszed ház felső szintje is tetőteraszos kialakítású, az egyik lakásban egy huszas csaj lakik egyedül. Rendszeresen napozik a tetőteraszon pucéran, igazából nagyon szép, csak páran látjuk akik szintén a legfelső szinteken lakunk. Ma reggel ugyanúgy kifeküdt a napozóágyra ahogy szokott és olvasott, mellette napernyő. Teljesen belefeledkeztem a látványba amikor kijött egy pasi is a teraszra, odament hozzá, szemből a nyakába vette a csaj lábait és dugni kezdte ott a napozóágyon! Kb öt percig döngette, aztán bement, a csaj feküdt tovább és olvasott. Teljesen lesokkolt a látvany. A pasi pedig nem a párja, mert nincs neki, amikor barátokkal buliznak a teraszon ez a fiú nincs is ott! Szóval ez így hogy? Szürreális álomnak tűnik az egész...
aug. 21. 09:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Most az a bajod,hogy nem ismered a féefit?Vagy az,hogy csak berakta neki,minden előjáték nélkül?Eleve minek leskelődsz.

Régen is dugtak fűvel fával,mindenhol,mindenhogy.Csak akkor titkolni kellett.

aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Ha kinézek az ablakon és a szemem előtt kúrnak, az nem hinném, hogy leskelődés. Nekem kéne félrenézzek, hogy ne lássam.

De amúgy ja, ez volt a lényeg. Fiú volt es nem férfi, és még sosem láttam nála, pedig aktívan használják az általam is látható teraszt a társasági életükhöz. Mindig látom ha buli van, megismerem a barátait, többekkel már beszélgettem is.

aug. 22. 16:08
 33/34 anonim ***** válasza:
Töröltetted a válaszom?Tényleg féltékeny vsgy.Semmi közöd hozzá kivel kefél.
aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
De úgy látom az utánam író összes válaszát is.Nem a tulajdonod a lány,azzal szexel,akivel akar.Gindolom veled nem akar és ez a baj.
aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!