Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami normális ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami normális ismerkedős oldal fiataloknak?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy a Tinder, és főleg az Anotalk inkább már csak szexpartner keresőként működik. Én viszont valódi kapcsolatot szeretnék. Nagyon szeretném a lány szerelmemet megtalálni. 18 éves fiú vagyok, és olyan oldalak érdekelnének, ahol relatíve kevés a troll. Nagyon köszönöm mindenkinek, aki segít! 😃

2023. aug. 21. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vagy legalább egy 9/10 férfiként esélytelen a netes ismerkedés.
2023. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Yubo alkalmazast ajanlom figyelmedbe
2023. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én 10/10 vagyok.

Van 1 fejem, 2 kezem, 2 lábam, 10 lábujjam, 10 ujjam. 5-5 a lábfejemen, 5-5 a kézfejemen.

2 szemem, 1 orrom, 2 fülem, 1 szám és 1 nyakam van.

Hiánytalan darab vagyok, valódi 10/10-es.

Habár nem értem miért kell a testifogyatékosságot pontozni a neten.


Yaaah , hogy te a 'szépségről' beszélsz.. Ahha, azt nem tudod beskatulyázni :) Pontozhatsz, hiheted azt, hogy neked sikerült megülni a szépséget, de ezt csak hiszed..

A szépséget nem zárhatod keretek közé, nem-nem.. Ez mindenkinek más. Néz szét a világban, csupa lehetetlen páros van, mégis szeretik egymást :)

Legyen a béna skatulyád az oka a szerelmi életed tragédiájának.. Ettől viszont csak még gagyibb leszel. Valódi okokat keress és ne akard azt pontozni, amit nem lehet. 24F

2023. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmet ? Xdd 1000 bol 1 manapsag.
2023. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!