Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? A fiataloknál ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A fiataloknál ez így megy??

Figyelt kérdés
Lakóparkban lakom a legfelső szinten. A szomszed ház felső szintje is tetőteraszos kialakítású, az egyik lakásban egy huszas csaj lakik egyedül. Rendszeresen napozik a tetőteraszon pucéran, igazából nagyon szép, csak páran látjuk akik szintén a legfelső szinteken lakunk. Ma reggel ugyanúgy kifeküdt a napozóágyra ahogy szokott és olvasott, mellette napernyő. Teljesen belefeledkeztem a látványba amikor kijött egy pasi is a teraszra, odament hozzá, szemből a nyakába vette a csaj lábait és dugni kezdte ott a napozóágyon! Kb öt percig döngette, aztán bement, a csaj feküdt tovább és olvasott. Teljesen lesokkolt a látvany. A pasi pedig nem a párja, mert nincs neki, amikor barátokkal buliznak a teraszon ez a fiú nincs is ott! Szóval ez így hogy? Szürreális álomnak tűnik az egész...
aug. 21. 09:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%

Lehet a fiú kifizette a számláit meg vett neki könyveket.

Néhány könyv nagyon drága.

Így egyeztek meg.

aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Húsz éve én szalma bálán csináltam. És? Ne legyünk álszentek.
aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"16 Senki nem mondta, hogy ő nem ismeri. Itt csak egy hülye van, te..."


Ezt biztos nekem szántad?

aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

23

Nem. Az eredeti 16os kommentet törölték...

aug. 21. 11:01
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
De mi köze ennek a bezzegmaifiatalokhoz? Ez régebben általánosabb volt, mint most.
aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ma már úgymond normális.

Szerintem nem, de én 50 éves vagyok...

aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10%

Borzasztó, dugnak a mai fiatalok!

Miből bérel egy ilyen lakást az a pina?

Simán lehet prosti, rengeteg él lakóparkban.

aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Régen a normális kulturákba óvták, vigyázták a nőket. Most baszik mindenki mindenkivel ahol éppen ahol faszba vagy lyukba botlik. Csorog a sperma a csatornákon keresztül, mindennel együtt a tengerbe.
aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Régen a normális kulturákba óvták, vigyázták a nőket."


Aham... melyikben is?

aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

Eddig láttad őt dugni minfenféle gyüttmenttel, most ez valami új. Nem érted. Aham.


És nekünk honnan a lópikulából kellene tudnunk, hogy mi folyik itt? Mi, akik nem is ismerjük ezt a ribit! Ebből látszik hogy képtelen vagy a rétegeltebb gondolkodásra. Mert azt gondolod, erre is van egy általános szabályzat, amit minden kis ribire ki lehet mondani.


Meg nyilván irigy vagy, hogy nem te vagy a sugardaddy-je, ezért nem hagy téged nyugodni a téma...

aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!