Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számodra elítélendő ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra elítélendő ha egy nő izgatóval feltúrbóza az oral szexet, azaz fenékbe dugja a pasiját?

Figyelt kérdés
júl. 28. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő. Most ha attól nagyobbat élvez a csávó akkor az a jó. 😁
júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, bár nem tudom, hogy rosszul fogalmaztál vagy tényleg dugásra gondoltál. Úgy értsem mondjuk egy dildóval megdug orál közben? Az nekem már sok, de ha 1 ujjal ad egy kis prosztatamasszázst az jöhet. Hun van ilyen nő? xd
júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy rezgő prosztata izgatóval csináltam. Előtte többször ujjal segítettem rá az orgazmusra
júl. 28. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne az ha élvezi?

Nem másik fiúnak a micsidaja az

22l

júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BohócKolbász ***** válasza:
84%

Sajnos még mindig él az a tévhit sok ember fejében hogyha egy férfit análisan izgat egy nő akkor ő biztos minimum biszex vagy meleg. Holott az is erogén zóna, sőt a prosztata masszázs fokozza az élvezetet.

Egyáltalán nem gáz, sőt. Ha egy nő önként, szeretettel, és élvezettel csinálja akkor az a legjobb Nekem ez hiányzik.

júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

Ohhh igeeeen. Hol van még ilyen nő? xd Ez nem gáz, hanem óriási plusz inger, és nagyobbat élvez tőle az ember. Még azok is, akik még mindig azon a szinten vannak amiről BohócKolbász írt. Csak hát ők nem jutnak el oda, hogy kipróbálják.

júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha a partner kéri, szívesen megujjazom.

De egy friss párkapcsolatban, vagy szexkapcsolatban nem kezdeményezem, mert akármilyen óvatosan is érdeklődtem, volt hogy sértődés lett belőle.

29N

júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!