Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha egy férfi popó párti?

Figyelt kérdés

Sokan vagyunk akik jobban szeretik popóba mint punciba,ez miért vált ki ekkora indulatot a nőkből?

Mintha valami halálos bűn lenne komolyan..



júl. 24. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Mert a pina van a dugásra kitalálva. Változatosságnak jó lehet az anál, de valójában kevés nő élvezi. Ha meg nem élvezi a nő, csak a pasi, akkor normális ember nem erőlteti...
júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ezt mind értem,de már önmagában az hogy egy férfi ezt le meri írni hogy inkább felizgatja a popóluk mint a pina,akkor nem egyszer olvastam hogy "akkor dugjál pasikat",meg megy a megsértődés ..

Pedig nem akarok én ráeröltetni senkire semmit,csak nem értem miért kell lebzizni valakit ha nem puncipárti.

júl. 24. 22:50
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Azért ha valaki jobban szereti a hátsót, mint a pinát, akkor az igen is fura...
júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Antiszociális lény ***** válasza:
80%

Inkább akkor ítélik el alapvetően, ha valaki "popó párti" hogyha egy büdös tuskó és nem képes megérteni, hogyha az adott nő nem az. Ha találsz olyan barátnőt aki szintén preferálja az ilyesmit akkor senkit sem fog érdekelni, hogy te milyen párti vagy. Inkább az a baj, hogy reklámozod és valószínűleg olyanokat találsz be vele akik egyáltalán nem vevőek rá.


De egyébként én sem tudom megérteni, hogy aki heteroszexuális az hogy találhatja vonzóbb dolognak azt amiről beszélsz.

júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#3

Akkor jó sokan vagyunk "furák"

júl. 24. 22:59
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Nálad baj van a toronyban.
júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

#3 és 1 is én vagyok.

Próbáltam popsit én is, de nem jött be. A jó öreg pina az igazi. Ha valakinek formás a hátsója, akkor sem az a gondolatom, hogy de seggbe durrantanám, hanem hogy milyen jó lehet a punciját tömni...

júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#4

Éppen leírtam hogy nem eröltetek én semmit. Egyszerűen leírtam hogy szerintem igenis teljesen normális dolog ez,nem pedig olyan amire szemeket kellene forgatni. Tehát én meg azt nem értem hogy nem tudod ezt megérteni,úgyhogy kvittek vagyunk

júl. 24. 23:04
 9/26 A kérdező kommentje:

7

Jah,a nevet nem néztem,de jól tetted hogy felhívtad rá a figyelmet,mert ha ez így maradt volna begyullad és elfertőződik,aztán pedig le kell vágni valakinek a péniszét..

júl. 24. 23:07
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy mennyit vergődsz itt, normális pasi a puncit jobban szereti a segglyuknál. Szerencsére a nők nagyobb része nem szereti és igényli, hogy az exit legyen örökké baszogatva.
júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!