Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha egy férfi popó párti?

Figyelt kérdés

Sokan vagyunk akik jobban szeretik popóba mint punciba,ez miért vált ki ekkora indulatot a nőkből?

Mintha valami halálos bűn lenne komolyan..



júl. 24. 22:40
1 2 3
 11/26 Antiszociális lény ***** válasza:
89%

#8


Ha tényleg nem erőltetnél semmit akkor elfogadnád, hogy vannak olyanok akik nem így gondolják és nem fér bele nekik az, hogy annak a férfinak fontosabb legyen az anál, mint a hagyományos szex akivel együtt vannak.


De ha meg így nyilvánosan hangoztatod ezt, akkor ne csodálkozz, hogyha esetleg a rossz tapasztalatok révén negatív visszacsatolást kapsz tőlük.


Mindenesetre én javaslom neked, hogy keress olyan lányt aki hasonlóan "análmániás" vagy minek is nevezzem, mint te. Egyszerű dolgod nem lesz, de legalább nem fogja senki leharapni a fejed és mindenki jól jár.

júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#11 Nem kell elfogadni,csak megérteni. És nem tudom,de szerintem fuss neki mégegyszer és próbáld meg értelmezni amit írtam,mert nem arra reagálsz.Nem fogok olyan állításokat magyarázni amiket nem tettem.
júl. 24. 23:25
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert ki van már találva a szexre egy testnyílás, ami önmagát teszi behatolásra alkalmassá. Ha csak popót szeretnél, arra ott vannak a transz nők. Igaz farkuk van, de tuti imádni fogják popóba. Nem ítélkezem, szóval hajts rájuk és az igazi nőket hagyd meg másoknak.
júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Antiszociális lény ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy te vagy az aki nem képes elfogadni az, hogyha valakinek nem pálya az amit te idealizálsz.


Pont ugyan azt csinálod, mint mikor valaki az idióta fétisével zaklatja a másikat és nem képes megérteni, hogyha valaki nem kér belőle vagy valaki számára egyszerűen a dolog NEM tetsző hatást vállt ki. Továbbra is erőlködsz itt és szerintem te vergődsz, hogy "jaj ki hazározza meg mi a normális" és "jaj a férfiak 1/3-ada ilyen" meg társai..


Nem akarom magam ismételni, de hogyha tudod azt, hogy valami triggereli az embereket és látszólag ez a téma van akit igen, akkor miért ERŐLKÖDSZ továbbra is és kéred ki magadnak, hogy DE MIÉRT??!?!?!


Mondtam, hogy olyat kell keresni akivel hasonló preferenciákat vallasz és mindenki mást meg békén kell ezzel hagyni. Az nyilván benne van, hogy itt-ott negatív visszacsatolást fogsz kapni még keresel, de ez ilyen.


Máshogy már nem tudom elmondanni.. kevés vagyok én ehhez úgy érzem.

júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
A tisztánlátás kedvéért: nem írtam ki korábban ilyen jellegű kérdést. De látom csak személyeskedésre futja tőletek,meg rinyálásra.
júl. 25. 00:24
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

Én mind a két lukat szeretem.

Seggbe azért jobb, mert ott nem kell tartani a terhességtől. És gumi nélkül is lehet.


Az esetleges fertőzésekről nem kérek kiselőadást, tisztában vagyok a kockázattal.

júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, az egyetlen ember, aki rinyál, az te vagy.

Nem tudom, tulajdonképpen milyen válaszokat vársz, de az előttem szólók már szépen kifejtették.

Innentől kezdve nem értem, miert sírsz még mindig.

júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
A női test sem egyforma, van akinek az erogén zónája közelebb van a popóhoz, másnak nem, meg sok függ a technikától is. Az nem gond ha a nő is élvezi és csináljátok, a baj ha valakire rá akarod erőltetni aki nem akarja. Meg technika a pasi részéről is kell, ha ügyetlenül csinálja az nem kellemes.
júl. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

Nőként válaszolok, kifejezetten análrajongó vagyok, tehát igyekszem tárgyilagos lenni.

Érdekes, amit írsz, mert még férfiak körében is szokott megütközést kiváltani az anál témája. Szerintem keresztény kuktúránkban ez egy tabu tema, ezt el kell fogadnod. Én arra tippelek, hogy ez soha nem is fog változni, mert a homoszexualitással szorosan összefüggésbe hozható.

Női szempontból, a hüvelyen belül sok olyan érzőideg van, ami szükséges egy nőnek ahhoz, hogy maradéktalanul kielégüljön, az anál legfeljebb bónusz lehet. Saját részről ezt én is így szeretem, egy aktuson belül punci és popsi is az a mennyország, de ha valaki huzamosabb ideig csak a popsimat szeretné megdugni, akkor hiányéezetem lenne.

Javaslom, hogy adni is akarj az érintett hölgynek, ne csak kapni. Sok nő van egyébként, aki szereti az anált, na képzeld, mi milyen megütközést váltunk ki..

júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
20%
Mert feminista világban élünk, és ezen a téren is kettős mércét alkalmaznak. Ha a férfinak vannak igényei, az elítélendő, de ha a nőnek, akkor azt a férfinak teljesíteni kell, és ha nem teszi, az elítélendő.
júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!