Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem működik a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem működik a szex a férjemmel. Nem akartam eddig szeretőt, de nincs más ,ha végre élvezni akarok. Elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem változott szülés után az alakom, olyan idős sem vagyok (36 múltam), de rám sem néz a férjem már kb 2 éve. Nem csalnám meg szívem szerint, de már minden bajom van a szex és a törődés hiánya miatt. Mit lehet ilyenkor tenni? Szerinte minden jó a kapcsolatunkban, nem lehet vele semmit megbeszélni. Ki vagyok már éhezve és nem tudom meddig bírom, hogy nem keresek magamnak valakit.
júl. 10. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lehet vele beszélni akkor zöld a jelzés részemről.
júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Legyél gerinces. Válj el és utánna
júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
A megcsalások többségének ez van a hátterében. Ha lefutottad a "tiszteletköröket, akkor lépj ha nincs változás, én nem vetlek meg, megértelek.
júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Olyan nincs, hogy nincs más. Komolyan nem értem ezt a gondolatmenetet. Ha szar a szex, meg kell beszélni, tenni kell érte. Ha erre nem hajlandó, akkor el kell válni. Mi értelme lenne megcsalni? Attólmég nem lesz semmi jobb, csak egy pillanatnyi öröm lenne. Többre mennél vele, ha inkább olyannal lennél, akivel tényleg boldog vagy, nem csak félrejársz néha. A gyerek itt rossz kifogás, mert az meg nem hülye, látja, a szülei között valami nem stimmel.
júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem beszéled meg vele?? Mmint nem az, hogy "szerinte minden jó a kapcsolatban", hanem hogy szerinted nem és akkor te keresel valakit. Na és akkor nézzük meg, hogy ő mit szól hozzá! Ha semmit, miért nem válsz el? Te is a másikkal tartatod el magad? Vagy miért csak az az az opció, hogy titokban szerető? Őszintének lenni nem opció?
júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről. Én nem ítéllek el.45f
júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

#4 Ha megszűnt a szex, azon nincs mit megbeszélni.


Kérdező, beszéld meg a férjeddel, hogy vagy elváltok, vagy szeretőt fogsz tartani. A válás lenne a tisztább, korrektebb megoldás, de van egy olyan sejtésem, hogy a gyerek meg az anyagiak miatt ez nehéz döntés neked. Járj ezdőterembe, úszni vagy jógázni. Az ilyen helyeken hamar lesz jelentkező.


Ha találsz olyan szeretőt, akivel jó a szex, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy beleszerettek egymásba, vagy rosszabb esetben csak az egyikőtök lesz szerelmes. Ebből további bonyodalmak adódnak majd, és még több küszködés.

júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Ne álszenteskedjetek már, miért kellene elválni ha más ezer dolog össze köti őket és meg is értik egymást.

Inkább tartson szeretőt és mindenki jól jár.

Lehet a férjed akár benne is lenne hogy fálre lépj , ha tudja hogy ő már nem képes rá.

júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szerint mi az oka annak, hogy két éve nincs köztetek szex?
júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem lesz népszerű a válaszom, de egy ideig ismerkedj titokban, és ha van biztos pasi, akkor hagyd ott. A gyerek felügyelete lehet közös.
júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!