Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem működik a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem működik a szex a férjemmel. Nem akartam eddig szeretőt, de nincs más ,ha végre élvezni akarok. Elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem változott szülés után az alakom, olyan idős sem vagyok (36 múltam), de rám sem néz a férjem már kb 2 éve. Nem csalnám meg szívem szerint, de már minden bajom van a szex és a törődés hiánya miatt. Mit lehet ilyenkor tenni? Szerinte minden jó a kapcsolatunkban, nem lehet vele semmit megbeszélni. Ki vagyok már éhezve és nem tudom meddig bírom, hogy nem keresek magamnak valakit.
júl. 10. 18:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat. Látom, sokan értitek miről beszélek. Kaptam egy rakás privát üzenetet, de töröltem őket olvasatlanul. Gondolom, mi állhatott bennük.....

Köszönöm, aki megért, aki pedig nem, azt is megértem. Legyen szép estétek.

júl. 11. 21:36
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha ezt sem lehet vele megbeszélni akkor ott baj van. Ez már a végét jelenti sajnos.

Szülés óta nincs szex?

aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!