Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem működik a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem működik a szex a férjemmel. Nem akartam eddig szeretőt, de nincs más ,ha végre élvezni akarok. Elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem változott szülés után az alakom, olyan idős sem vagyok (36 múltam), de rám sem néz a férjem már kb 2 éve. Nem csalnám meg szívem szerint, de már minden bajom van a szex és a törődés hiánya miatt. Mit lehet ilyenkor tenni? Szerinte minden jó a kapcsolatunkban, nem lehet vele semmit megbeszélni. Ki vagyok már éhezve és nem tudom meddig bírom, hogy nem keresek magamnak valakit.
júl. 10. 18:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez az a pont, amikor felvetném a nyitott házasságot, ha nem vevő rá akkor pedig szerető ha amúgy a többi dolog rendben van.
júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, ha valaki nem kívánja a szexet 2 évig. Vagy szervi baja van, vagy mentális. Ha ez neki nem fura, akkor nagy a baj. Szerintem egy kapcsolatban mindkét fél megérdemli a kielégülést. Ez is a házastársi kötelességek egyike. Nem lehet egyik felet sem asszexualitásra kényszeríteni. Nálunk is voltak mélypontok a feleségemmel, de meg tudtuk beszélni. Én leadtam a mennyiségből, cserébe a hosszabb és tartalmasabb együttlétekért. Ha nincs igénye a férjednek megbeszélni, akkor dönts belátásod szerint. Ő már megszegte az esküjét véleményem szerint.
júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha maga a kapcsolat, házasság jó, akkor maradjál vele, viszont járj el szeretőhöz.

Voltam úgyszint egy 34 éves nővel 10eves lánya van párja pár havonta fekszik le vele amíg a hapi el nem élvezik, tehát nagyon gyenge semmit mondó a szex és a nő eljár szeretőhöz.

Mert a házasságuk viszont tökéletes.

Szóval élj, fiatal vagy, fontos a szex az életben.


21F nekem egyetlen szeretőm ez a 34 nő volt fél évig. Aztán munkavaltas miatt messze kerültünk egymástól viszonylag.

júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem baj . Nyugodtan írj 🍆
júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Mivel van gyerkőc előbb tegyél egy kört párterapnál. Gyanítom nem a szex hiánya az egyetlen probléma a kapcsolatotokban - az csak a lakmuszpapír, a lecsapódási felülete.

A testiség hiánya, a testi-lelki elhidegülés nem fog hosszú távon jóra vezetni a kapcsolatotokban! Úgy fogtok egymástól elhidegülve élni, mint a lakótársak. Megérzi a gyerek is, hogy anyu és apu már nem szereti egymást, csak kényszerből vannak még együtt.

júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Kapj el egy pasit. Dugjatok egy jót, és kész.
júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Gyere csatlakozz hozzánk😉 ha csak nem az ország másik végén élsz😁
júl. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
Fejemet rá, hogy a párod a 2 év alatt folyamatosan megcsal. Nekem 37 évesen rendszeres szex mellett is naponta kivetem, képtelenség egy férfi részéről, hogy ne kívánjon meg ha elmondásod alapján az alakoddan nincs baj. De milyen kapcsolat az, hogy 2 éve gyakorlatilag nem jutottál el oda, hogy magyarázatot kapj erre. Nem az, hogy megoldanátok a fenn álló problémát inkább félrekúr az ember mert az egyszerűbb mint egymáshoz őszintének lenni. Ez pedig már nem kapcsolat jó helyre jött az a gyerek is, szép gyerekkor helyett.
júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én 34 ffi vagyok.

Ha 1-2 napig nincs szex már minden bajom van...

Nem hinném, hogy az a 3 év annyit hozzá tenne.

Igaz én jól tartom magam, kondizom, fizikai munkát végzek. Tehát ha a hajam nem kezdené hullani simán letagadhatnék jópár évet...

júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ugyanezt élem meg, a másik oldalon.

Gyerekszületés óta szépen leépült a testiség köztünk, nullára.

Nem akarom megcsalni, de nem tudom mi lehetne megoldás.... ( Igen próbáltam beszélni, megoldani .....)

Kérdező, tiszta szívből együttérzek veled.

júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!