Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Épkézláb magyarázatot adna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épkézláb magyarázatot adna a lentiek fényében egy értelmes nő, hogy miért elítélendő az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

A dolog: Lábfétis.


1. Pont leszarom, hogy kinek milyen a lába az utcán, nem ez alapján válaszom a párom.

2. Koránt sem csak a láb számít egy nőben, minden más testrésze és a lelke is ugyanúgy fontos. A láb csak plusz egy dolog ami izgató, mint a mell is.

3. Nem, ahogy minden nőnek a mellét nem akarom, úgy minden nőnek a lábát sem akarom látni.

4. Sose zaklatnék ezzel senkit aki nem vevő rá, vagy taszítja. De a miértje érdekelne.

5. Nem, a szex sem csak ebből állna és nem is kellene mindig minden alkalommal csinálni.


+ egy bónusz: Büdös, ápolatlan lábakkal sem akarok semmit kezdeni.


Ezek fényében írja le egy nő, hogy mi a gondja vele. Mert nagyon sok az előítélet ezzel kapcsolatban. Persze azt megértem mikor random perverzek zaklatják őket ezzel, ilyet ne is írjatok. Mert ezt tudom. De ez ugyanolyan rossz lenne, mintha zseblámpával akarna a feneketekbe világítani, csak épp lábfétissel zaklat, nem?


Mármint meg akarom érteni, hogy magával a lábfétissel van-e a baj vagy az emberekkel.



#lábszagúrétes
júl. 20. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az itteni túltold idióta dolgok miatt nagyon megutáltam ezt a fétist, pedig nagyon sok perverz dolog izgat, éltem is meg. A gusztustalan lábszagos, meg napi 100x ugyanaz a gyökér kérdés miatt herótom van már ettől a témától és instant redflag bárki is előhozza ezt.
júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem volt kapcsolatom labfétises férfival de beszéltem ilyennel. Nos számomra így ebben a formában teljesen elfogadható. Van akinek gusztustalan a talpak vagy a labujjak nyalása, szájba vétele. Számomra nem az! Sőt tetszik ha izgatja a lábam is mert szerintem is szép lábam van.

Az emberek meghallják azt a szót, hogy fétis és el sem tudod magyarázni, hogy miből áll számodra azonnal azt mondják fújj. Tudatlanság. Először informálódni kéne és utána véle alkotni.

júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.
júl. 20. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
túltolt*
júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Az a gond ezzel a fétissel, hogy a sok idióta barom gusztustalanná tudja tenni. Nekem tetszik az, hogy egy pasi szépnek tudja találni egy olyan testrészemet, ami teljesen hétköznapi. Odafigyelek a lábápolásra, a pedikűrömre, és amikor egy büdös, retkes lábat akár valaki kierőszakolni tőlem, akkor nem kicsit igénytelennek tartom az illetőt és mocskossá teszi a fétist.
júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert már a hozzá állás is egy idiótaság.

Miért kell ennek nevezni?

Ha ennek nevezed akkor az már egy defekt, eltévelyedés.

Ha tetszik valami akkor annyi, nem kell külön nevezni.

Nekem is nagyon teszik a barátnőm lába, meg mindene de nem sorolom magam ilyen idiótaságba.

Mert akkor nekem is lenne vagy 20 fétisem?

Gondolkozni kellene inkább mert valóban így egy nagyon taszító dolog jön ki ebből.

júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

De ez mindennel így van. Nem?

júl. 21. 06:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, amit az #1 válaszoló.
júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ebből csak az a tanulság, hogy aki tényleg szeretné, hogyha a része lenne a párjával ilyen fétis szerű dolgok az ne itt keressen párt hozzá. :D


Spoiler: Mert a sok agyhalott miatt előítéletesek lettek itt a nők ezzel kapcsolatban.

júl. 21. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!