Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy tág a puncija?

Figyelt kérdés
júl. 21. 13:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Hogy érted, hogy tág?
júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Nincs tág punci csak kis f*sz.
júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem mond neki, hogy Tágas Barlang kiscsillagom :)
júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Laylah ***** válasza:
82%
ÉN egyre kevésbé hiszek ebben a "tág punci" jelenségben és kezdek afelé hajlani, hogy általában a pasi farka nem elég vastag. Főleg azóta, hogy a vaskos, 18-as farkú exemtől hónapokig, évekig kaptam, hogy tág vagyok, pedig sem előtte, sem utána 13 partner nem panaszkodott, sőt. Csak a többiek nem a fojtogató szorításhoz voltak szokva marokmarcsázás közben.
júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

#5 Ja. Valószínűleg egy 18 centis túl vékony. 😂


Van olyan, hogy tág punci és van szűk is. Ahogy van nagy, vastag pénisz és kis pénisz is. Illetve a puncik abban is különböznek, hogy mennyire tudnak tágulni.

júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%

5: Pedig ha a kajlafaszúnak van összehasonlítási alapja, akkor lehet, hogy ott az igazság. Akinek vékonyka, annak az átlag puni is tág. Aki meg vastag...

Hüvelyizom tornával lehet kompenzálni.

júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Lötyög benne! Érdekes más barátnőmnél nem volt ilyen!
júl. 21. 13:22
 8/30 Laylah ***** válasza:
66%

6. Nem mondtam, hogy vékony volt, olvasd már el, azt írtam, hogy vaskos, ellenben maszti közben fojtogatta a farkát és egy normál hüvely nem volt elég szűk neki.

7. Ne a nő legyen már a hibás, ha a pasinak vékony a farka...

júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam ha seggbe d...ám talán szűkebb lenne
júl. 21. 13:25
 10/30 anonim ***** válasza:
15%

Akkor vezesd fel neki az anált.

Előtte mindenképpen legyen meg az előkészítés, mert ha megbeszélés és tágítás nélkül csinálod, és sérülést okozol neki, akkor lehet, hogy az volt az utolsó, hogy látod.

júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!