Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közel 24 évesen nem éltem még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 24 évesen nem éltem még szexuális életet mit gondoltok ez alapján rólam ?

Figyelt kérdés

Nem, nem társat keresek,nem akarom magamra felhívni a figyelmet,de mivel ez egy anonim oldal ezért érdekel ti mit gondoltok erről?

Sok mindenkitől megkaptam,hogy lehet,hogy velem van a probléma.

A velem egy korúak 80% -a kb. Drogozik szóval ez nálam kizáró ok.

Legyen udvarias,tegyen valamennyit értem (gondolok itt az apró kis gesztusokra) stb.

Érezzem rajta,hogy valóban akar engem .

Mit gondoltok túl sokat várok el?

Nyilván egy ideje zavar már,hogy szűz vagyok,de egyszerűen nem találok az elvárásaimnak megfelelő férfit aki türelmes lenne hozzám stb.

Nyilván volt már olyan,hogy megtörténhetett volna (akartam is volna) csak tudtam hogy a férfi nem megfelelő hozzám (tehát tudtam hogy nem lenne belőle hosszútávú kapcsolat).

Kapcsolatom még nem volt,lehet talán félek is már az egésztől.

Mit gondoltok ?



júl. 15. 07:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
16%
Mert melyik férfi nem szexista?
júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

21

A normális.

júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
16%
Olyan viszont nem sok van.
júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%

23

Ez is szexizmus. Lehet, csak én mozgok jó körökben, de engem nem nőgyűlölő majmok vesznek körül...

júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
48%
Mert olyan sokat utálják a nőket? :D
júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan egyszeru, ha a pasik szerintetek mind rossz, nyugodtan maradjatok szuzek es tartsátok az ajándékot. :) senki nem kotelez hogy odaadd valakinek.
júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mit kéne gondolnom? Én meg 65 éves vagyok és még nem ugrottam ejtőernyővel.
júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig kerestem én is a megfelelő nőt, mivel nem találtam, így beérem kevesebbel, lettek barátnők (egyszerre csak egy) és szexelek, hogy legalább ez a része ne maradjon ki 😅.

Szóval a saját életeddel azt kezdesz, amit akarsz (nyilván nem bűnöző életmódra gondolok) és nem számít mások véleménye.

júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Semmit, nem ez alapján mondanám meg milyen ember vagy. Amikor úgy érzed hogy készenállsz úgyis megtörténik
júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!