Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végső soron ez alapján az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végső soron ez alapján az átlag ember szexuális élete szánalmas nélkülözés?

Figyelt kérdés
Olvasgatva ezt a rovatot, rá kellett jönnöm, hogy a nagy átlag szexuális élete igazából nyomorúságos. Én a 6 év aktív szexuális életemmel ritka tapasztaltnak számítok itt, miközben az én szexuális életem is csupa nélkülözés és évek óta egyenlő a nullával. De még mindig több szexuális élményben volt részem, mint a legtöbb hozzászólónak ebben a rovatban.

2023. jún. 30. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Közvéleménykutatást végeztél? Vagy ezt honnan veszed.

Nekem teljesen más tapasztalatom van

2023. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem átlag emberek vannak, hanem alattiak

Olyanok, akik nem tudnak ismerkedni lányokkal, ezért idekényszerülnek

2023. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Van aki beszél róla, van aki meg csinálja... most komolyan szerinted akik egy anonim oldalon puncsolnak hogy "véleményeznéd / ismi / demegdugnálak" szerinted azoknak élőben olyan hű de nagy szexuális élete van, hogy bármikor, bárhonnan be tudnának csajozni? :D
2023. jún. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Hát sajnos igen.

Az átlagember élete arról szól, hogy nagy nehezen talál valakit akivel hajlandóak egymással lenni, egyből összeházasodnak, lesz pár gyerekük. Ugyebár folyton veszekednek, mint a szüleik anno, ami egyenesen következik abból hogy az első valamirevaló partnerrel összejöttek, és fogalmuk sincs hogy kell kiszűrni hogy ki az aki igazán megfelelő. Nem tudnak kommunikálni mélyebb szinten egymással, a gyerek érkeztével csökken/eltűnik a szexuális élet, ugyanis magyarországon 295ezer a 2023as nettó medián bér, így a munka+gyerek mellé már szórakozásnak nincs hely. Emiatt befásulnak, frusztrált emberek lesznek akik folyton f@szságokon összevesznek, a szülők széthúzása pedig negatív hatással lesz a gyerek pszichés fejlődésére, és a gyerekkel kezdődik a kör elölről.

Nincs benne nagy szexuális felfedezés meg mittudomén

2023. jún. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ide nem a csajozogépek jarnak, hanem a megkeseredett szüzek, vagy akiknek valamiert tényleg nem megy, es ahelyett hogy magukba néznenek, gyartjak a kifogasokat, ami nem tudom hogy röhejes vagy szánalmas. Ilyenek a farokmeret, a fizetés, meg a nem chad.

Nők között már sokkal többen vannak kapcsolatban

2023. jún. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy a 2. írja, itt átlag alattiak (köztük én is) "nyígnak". Az átlag nem ez. Csak a saját környezetemből kiindulva, rajtam kívül senki nincs évekig szex nélkül, főleg nőként. Az átlagnak azért összejön számukra vonzó partner. Nőknek elvileg még jóval könnyebb is. Én a kényszer "apácaságommal" rohadtul eltérek az átlagtól, nem ez a normális.
2023. jún. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tény, hogy azokban az években, amikor aktív szexuális életet éltem, eszemben sem volt olvasgatni a szexualitás témakört.

De az ismerősi körömben is, akik beavattak ebbe a részébe, sokan 10-15 éveket lehúztak szex nélkül, vagy volt néhány balul sikerült próbálkozásuk, de ennyi. Mondjuk főleg női ismerőseimből indulok ki. De vannak bőven férfiak is, látszik rajtuk, hogy az életben nem tudnának összehozni egy egyéjszakás kalandot se, nemhogy aktív szexuális életet...Van olyan nő ismerősöm, aki a válása óta tényleg nem szexel szinte semmit, mert a legtöbb férfinek potenciaproblémái voltak, akikkel próbálkozott, de kínjában már kikezdett fia korabeli huszonéves gyerekkel is, de vele is katasztrófa volt. Nyilván a szexualitás bizalmi légkörben tud a legjobban működni, szerelemröl nem is szólva, de ezek a felületes kapcsolódások erre alkalmatlanok. De arra is gondoltam már, amikor 1-2 élvezhetetlen együttlétben volt részem, hogy a legtöbb nőnek tényleg csak ennyi jut? Amit idős kolléganőm is mesélt arról, miből állt a szex a volt férjével...hát...

2023. jún. 30. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépítem az átlagod. 14 éves korom óta ,azaz több mint 25 éve gyakorlatilag folyamatosan van csajom, hol hosszabb,hol rövidebb kapcsolatban, többtucat egyéjszakással, és a jelenleg 9. éve tartó második házassággal fűszerezve.
2023. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Én csak prostikkal voltam.
2023. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!