Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közel 24 évesen nem éltem még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 24 évesen nem éltem még szexuális életet mit gondoltok ez alapján rólam ?

Figyelt kérdés

Nem, nem társat keresek,nem akarom magamra felhívni a figyelmet,de mivel ez egy anonim oldal ezért érdekel ti mit gondoltok erről?

Sok mindenkitől megkaptam,hogy lehet,hogy velem van a probléma.

A velem egy korúak 80% -a kb. Drogozik szóval ez nálam kizáró ok.

Legyen udvarias,tegyen valamennyit értem (gondolok itt az apró kis gesztusokra) stb.

Érezzem rajta,hogy valóban akar engem .

Mit gondoltok túl sokat várok el?

Nyilván egy ideje zavar már,hogy szűz vagyok,de egyszerűen nem találok az elvárásaimnak megfelelő férfit aki türelmes lenne hozzám stb.

Nyilván volt már olyan,hogy megtörténhetett volna (akartam is volna) csak tudtam hogy a férfi nem megfelelő hozzám (tehát tudtam hogy nem lenne belőle hosszútávú kapcsolat).

Kapcsolatom még nem volt,lehet talán félek is már az egésztől.

Mit gondoltok ?



júl. 15. 07:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Semmit se. A te magánügyed. Majd ha akarsz, teszel érte.

Én pl 23 évesen kezdtem.


N

júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

A szexet te még valami nagy ajándéknak gondolod amit majd egy férfinak adsz, de valójában ez technikailag az élvezetről szól. Az hogy meg válogatod kinek tolod le a bugyidat az rendben van. Az is, hogy tudod milyen férfit keresel.

Azzal is biztosan tisztában vagy, hogy annak a férfinak is lesznek igényei akivel te összejössz, s azokat neked kell teljesíteni. Tudod ez olyan oda-vissza dolog a világban.

Ezek közül a szex nagyon fontos lesz a férfinek. Ha még nem is feküdtél le senkivel, de remélem hogy nem vagy tapasztalatlan: masztubálsz, esetleg valamilyen srácnak már verted ki legalább stb.

Mert lehet, hogy a rutin hiánya, a saját tested ismeretének hiánya elijeszti az egyébként neked álompasit majd.

júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Jól írja a 3as.
júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

Volt szűz csajom kb egy hónapig. Szűzen jött, szűzen is ment. Alapvetően semmi baj nincs azzal ha valaki szűz! Sokat smaciztunk, szerette ha símogatom, baromi jó segge volt, az összes csajom közt benne volt a top3-ban. Ő szeretett a gatyámban nyúlkálni, szóval ilyen szempontból se volt semmi baj. De alapvetően igaz, hogy aki ennyi idősen szűz, az nem véletlenül maradt az!!!

Kérdező, ha téged zavar az hogy még az vagy, első lépésben ülj le és gondold át a dolgaid! Sok privit kapsz most, hogy majd ők tapasztalt pasik megoldják neked, nem feltétlenül ez a megoldás. Inkább gondold végig, hogy mit csinálsz másképpen mint azok akik a környezetedben a te korodban mar kapcsolatban vannak! Ha arra jutsz, hogy te nem tudsz/akarsz bármit is másképpen csinálni, akkor nem megfelelő közegben próbálsz ismerkedni.

Talán furcsán hangzik, de ezt meg lehet tervezni! Ismerek egy lányt aki két sikertelen kapcsolat után 17 évesen strategiát váltott és a következő kapcsolata bejött, azóta is tart, sőt már gyűrű is van az ujján. Szóval ne csak várd a csodát és majd lesz valami, hanem legyen egy elképzelésed arról, hogy mit és hogyan akarsz! A kérdés leírásból ítélve értelmesebb vagy a nagyon nagy átlagnál, nagyon kicsi esélyed van rá, hogy csak úgy szembe jöjjön a nagy Ő. Meg kell keresned, és el kell csábítanod!

júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

"A velem egy korúak 80% -a kb. Drogozik szóval ez nálam kizáró ok."


Te milyen putriban élsz?

júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, ne foglalkozz a túlokos mindenre tudják a tuti választ, meg alpári válaszokkal! Ha te úgy érzed hogy a szüzességed, vagy az intimitásod csak egy olyan férfinek adod, aki azt kiérdemli. Akkor az a te szuverén jogod!

Semmi gond nincs veled, de sajnos a mai világban, az elvárásaid, a romló színvonalnak köszönhetően nehezen fogod elérni a célod.

júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Éppen ez a probléma, amikor valaki úgy áll hozzá az intimitáshoz, hogy azt a másik ember "ki kell érdemelje".


Hamvában holt a dolog.

júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Feltehetően későn érő vagy és várod a tökéletes pasit így egy jó darabig még az leszel. Ezt gondolom.
júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Nincs veled gond! Aki meg azt mondja hogy vesd oda mindenkinek magad, és nem kell kiérdemelni a te személyiséged, azok az emberek nem tisztelik a női nemet, és hiszik azt, hogy egy nő alsóbbrendű. Akik nem kapnak nőt, csak prostinál tudják az igényeiket kiélni, vagy még ott se! Tartsd meg a méltóságod, és igen is igényeld a megbecsülést!

Ezt is lehet lepontozni, de ez jellemezni is fogja az átlag színvonalat. Frusztráltak hajrá!

júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

10

Marhaság a köbön.

Nő vagyok, ráadásul feminista. Vitán fel álló igazságnak tartom, hogy a férfiak és a nők egyenrangúak.


ÉPPEN EZÉRT gyomorforgató elképzelés, hogy bármelyik félnek ki kéne érdemelnie az intimitást.

júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!