Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közel 24 évesen nem éltem még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 24 évesen nem éltem még szexuális életet mit gondoltok ez alapján rólam ?

Figyelt kérdés

Nem, nem társat keresek,nem akarom magamra felhívni a figyelmet,de mivel ez egy anonim oldal ezért érdekel ti mit gondoltok erről?

Sok mindenkitől megkaptam,hogy lehet,hogy velem van a probléma.

A velem egy korúak 80% -a kb. Drogozik szóval ez nálam kizáró ok.

Legyen udvarias,tegyen valamennyit értem (gondolok itt az apró kis gesztusokra) stb.

Érezzem rajta,hogy valóban akar engem .

Mit gondoltok túl sokat várok el?

Nyilván egy ideje zavar már,hogy szűz vagyok,de egyszerűen nem találok az elvárásaimnak megfelelő férfit aki türelmes lenne hozzám stb.

Nyilván volt már olyan,hogy megtörténhetett volna (akartam is volna) csak tudtam hogy a férfi nem megfelelő hozzám (tehát tudtam hogy nem lenne belőle hosszútávú kapcsolat).

Kapcsolatom még nem volt,lehet talán félek is már az egésztől.

Mit gondoltok ?



júl. 15. 07:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%

80% drogozik...


A körülötted lévők közt talán ilyen sokan, de ez erős.


Szerintem sok a kifogás. És rossz közegben vagy.


Csók volt már?

júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%
Te az a szóköznélküli nyomorult troll vagy
júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
A szexuális életed alapján mondjak véleményt rólad? Hm... Biztos jó fej csajszi vagy, csak túl nagyok az elvárásaid. Majd 40 évesen mikor már kifutottál az időből te is rájössz erre.
júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll! Ha azt mondjátok sok az elvárásom elfogadom,de sokan félreértelmeztétek nem a szexet kell kiérdemelni,de menjek szexeljek érzelem nélkül minden nélkül csak úgy ?

Nyilván kapcsolatban csinálnám, és olyannal akiben megbízom,tehát tesz érte (és most apró dolgokra gondolok) de engem olyan férfiakkal hozott eddig össze a sors,hogy kb nekem kell szaladnom utána,ilyen férfiak mellett sosem érezném magam nőnek.

És nem azt mondom ezzel,hogy kínoztatnám szegényt hosszú hónapokig mire lenne valami,természetesen ha megbíznék benne akkor mehetne a dolog☺️

Egyszerűen nem hoz össze a sors normális férfiakkal,és nem a szexet kell kiérdemelni,mivel ez egy fajta vágy (jön magától) hanem viselkedjen alapjában férfiasan,ne nekem kelljen mindent kihúzni belőle.

júl. 15. 11:14
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

Tulzásokba esel, tobb téren is. Mi az hogy 80% drogozik? Mirol beszélsz? 30 kozeli ismerosodbol nem tudsz 5ot osszeszedni, aki drogozik.

A férfit meg fogadd el úgy, hogy o férfi. Vannak normális pasik, akik kapcsolatot akarnak, de mivel férfiak, ezért ok is viccelodnek pajzán sexista vicceket, még kapcsolat elott. De ettol fuggetlenul nem jelenti azt, hogy nem akarnak kapcsolatot. Egyszeruen a férfi az férfi. Ezzel légy tisztában. Hagyd meg olyan természetnek, amilyen. Inkább nézz mogé a dolognak hogy áll hozzád, ne felules szarokon elbuktatsz mindenkit. Aztán az a vége, ami most, hogy 24 évesen senki se jo.

júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Még is hol élsz vagy hol ismerkedsz ahol ennyi kretén f**asz van?
júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Full kamu kérdés
júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer már leírtam. Megteszem most is. Az ilyen nő érték! Lehet lepontozni, de a mai világban,sok olyan lány, nő,van aki elmegy egy szórakozóhelyre, és utána mindig más pasival fekszik össze! Ez a gondolkodás, a megfontoltságot jelenti. Egy nő sok mindent elfelejthet,az élete során, de, hogy ki,mikor, hol,milyen körülmények között vette el a szüzességét,arra haláláig emlékezik.Ez egy nagy ajándék,nem mindegy kinek adod oda magad.Várd meg a megfelelő pasit aki megérdemli!
júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%
Attól mindenképpen jobb, mint ha a fél város átment volna rajtad.
júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%

18

Tévedés. A szüzesség nem ajándék, hanem állapot. A nő pedig nem egy tárgy, hanem egy önálló személy.


Iszonyúan szexista vagy.

júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!