Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan változata az ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan változata az ismerkedős appoknak, ahol szexuális preferenciák alapján is lehet szűrni?

Figyelt kérdés

Vannak sarkalatos kérdések, pl kell az anal, vagy nem szopok, vagy aszexualis vagyok, vagy csak biszexualis lanyt keresek, vagy pl csak az ágyban otthon, a másik meg vad és bárhol

...stb stb... ez miért kell, hogy ismerkedés a kölcsönös szimpátia, akár már a nemi élet eljövetele során derüljön ki?! Mint egy lottó kb. Miért nincs a tindernek pl ilyen rovata, ahova ezeket be lehrt írni. Szerintem egy csomó kapcsolat létrejöttét megakadályozná, melyeket létre se kellene hozni , mert 3-4 év után szakad el az egyikben a szexuális frusztráció cérnája, és egy csomó klappoló kapcsllatot öszehozna :) vagy nem tartjátok fkntosnak ennyire?


Én hülye voltam, hallgattam a "mindent ki lehet dolgozni" szövegre, megpróbáltam az előző kapcsolatomban, hogy nem baj, majd összecsiszolódunk. De nem. És én nem fogom ráerőltetni azt, amit nem akar. Az a lényege, hogy azt akarom,hogy élvezze. Akkor szeretem, nem,? Sajnálom, mert amúgy gyönyörű nő és jó ember



2022. szept. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy mindenkit, de sokakat rá lehet vezetni.

Lehet, hogy az exed be fog vállalni másnak olyat, amit neked soha.

Megesik.

2022. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az pixien és egyes tematikus szexpartner-keresőkön van. Máshol az ember, a személyisége többet számít mintsem hogy szereti-e az anált. Bár megjegyzem a megközelítésedből kifolyólag ki fognak offolni a pixien a nők.
2022. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem az análról va szó. Inkább csak feszabadultságról ige kicsit túl specifikus példákat írtam
2022. szept. 11. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 ha nagyon a szexre helyezed ki a storyt le fog pattintani minden nő. Ha már tudsz csajozni és van elég rutinod, tapasztalatod ÉS mellette piszok jó emberismereted, iq, eq miazmás akkor ráérzel mindenféle kérdés nélkül kiben mi rejtőzhet.
2022. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok csajozni.
2022. szept. 11. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor előbb szerezz tapasztalatot. A lécet olyan magasra tedd amit te magad is átviszel túloldalról. A nagyon nyitott, tapasztalt nők a hasonló kaliberrel fognak kezdeni.
2022. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nekem bukó örökre . Túlagyalós vagyok, fel kell nyitni .... max a szerencsén múlik, hogy olyan lányba fussak, aki szeret küzdeni és még én is pont nagyon tetszem neki... vagy rosszul látom?
2022. szept. 11. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 küzdeni??? Mármint miért? Azt várod hogy a lány küzdjön utánad? Mert akkor átlagos szexualitásúra is igen-igen sokáig fogsz várni...
2022. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!