Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik nemnek kevésbé kifinomu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemnek kevésbé kifinomult a szexuális kultúrája tapasztalaitok alapján?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 09:09
A kérdező szavazást indított:
A nőknek
A férfiaknak
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Embertől függ nem a nemtől.
2023. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem lehet így lebontani. Van olyan nő, aki csak fekszik, és ennyi. De van olyan férfi, aki pedig csak azt hiszi be kell tennie, és kész van. Szóval ezt nem lehet így általánosítani. N
2023. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel csak egyetlen férfi szexuális kultúráját ismerem (magamét), de több nővel is voltam így csak azt tudom mondani hogy a nőké gyengébb/fejletlenebb



A hős

2023. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt alapból behatárolják a hormonok és a neveltetés. A nő szubmisszív, a férfi domináns. A nő a culáger, a férfi a kőműves.

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy a férfiak közt több az olyan, aki abszolút híján van a tapasztalatnak.

2023. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egál, mindkét nemnek bőven kellene még fejlődnie.

Leginkább azoknak akik akkora übercsászárnak érzik magukat és el vannak szállva maguktól. Na az a leginkább kerülendő kategória!

2023. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott mégvalami! 👻👻👻

Szerintem ilyen téren (?is?) igaz, hogy a nők sokkal egyformábbak. Kevés köztük a virtuóz, és kevés az is akit inkább elfelejtenénk, mert olyan rossz volt vele.


Ez pedig elsősorban nem a tapasztalaton múlik, sokkal inkább az intelligencián. Azt mondják a nőknek fejlettebb az EQ-juk. Ez vitatható . Viszont IQ-ban nőknél kisebb a szórás.


A hős

2023. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!