Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet introvertáltként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet introvertáltként szexkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatot keresek egy korombeli lánnyal (18-25 között), én 20 éves vagyok. A bökkenő, hogy introvertált vagyok és elég sok gátlásom/ szorongásom van az ismerkedés elindításánál. Miután belendült a beszélgetés és működik a kémia, már fel tudok oldódni, csak a kezdeményezés baromi nehéz. Pedig nagyon szívesen kényeztetek lányokat és szeretnék még ügyesebb lenni, tanulni és fejlődni.


Aki esetleg hasonló cipőben jár és sikerrel járt, elmondaná, hogyan? Sajnos manapság már online sem olyan egyszerű. Nem olyan lányok kellenek, akik bárkinek odaadják magukat, hanem olyanok, akik igényesek és intelligensek.



júl. 12. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
20 éves vagy, biztos ismersz egy csomó olyan társkereső appot ahova inkább szexpartnert keresni járnak a fiatalok, próbálkozz azokon.
júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Kb semmi esélyed. Ebbe a korban mindenki él, bulizik , vadul.

Azok a lányok akik nem, azok kb pont ugyanúgy el vannak bújva a csigaházba mint te...

Ilyenre rátalálni kb lehetetlen

júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Az introveltált nem egyenlő a balfa*al hiába takaróztok ezzel.
júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem mersz kezdeményezni,addig ne várj semmit.
júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy inteovertált lány vagyok, mégis volt két szexkapcsolatom.

Az egyik egyetemen, a másik munkahelyen. Mondjuk én ebből nem csináltam problémát, mintha a helyzet "talált volna meg" vagy nem tudom. Szerintem minden esélyed megvan, hogy legyen szexkapcsolatod, csak ne görcsölj rá.

júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 és milyen pasira milyen komoly kapcsolatra vágysz? Én ilyen egymást elhanyagolni, csak valamennyi időt foglalkozni. Nagy szeretet, komoly becsületes értelmes legyen. Megbízható.
júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Igényes és intelligens csajok nem hirdetik magukat társkereső oldalakon, hanem élőben ismerkednek, ha nem szexkapcsolatot keresnek.
júl. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten át azt ki lehet szűrni kinek az élet felfogása passzol pl ő sem akar gyereket, hogyan szeret élni. Aztán akik jónak tűnnek lehet élőben folytatni, először video hívással.
júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!