Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltként sose fogok...

Introvertáltként sose fogok munkát találni?

Figyelt kérdés
Voltam már állásinterjún, de ott is természetesen nem engem választottak. Pedig mosolyogtam, érveltem magam mellett, hogy még helyben is élek, tehát a bejárás sem jelent gondot, aztán mégis pofára estem.
jún. 25. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De, én is találtam többször is.
jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te NEM itrovertált, hanem gátlásos vagy, a kettö teljesen mást jelent.
jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Az introvertált nem azt jelenti, hogy nem tud megnyerően kommunikálni, max azt, hogy lefárasztja. Én is introvertált vagyok, de sosem okozott gondot ilyen helyzetben jól szerepelni. Csak nagyon megkönnyebbültem, mikor szabadultam 😀
jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
soha
jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadat add de csakis a munkavállalás keretein belül, tehát a magánéletedet ne teregesd ki, ekkor hiteles tudsz maradni, nagyobb eséllyel vesznek fel.
jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely szóljon a munkáról, ne a magánéletedről!

A kollégák, főnökök vissza is élhetnek vele!

jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet találni, nekem is sikerült többször, némelyik még számomra is működőképes volt.
jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamnál kevesebb introvertáltabb embert ismerek; aztán mégis vezető pozícióban vagyok. Szóval ne add fel, engem se vettek fel egy csomó helyre. Legközelebb próbálj kicsit beszélgetni, nyitottabbnak tűnni. Engem is kiakaszt ha a semmiről kell beszélni vagy jópofizni, viszont ártani nem árt.
jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is találtam introként. Ne add fel!
jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!