Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlságosan felizgat a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan felizgat a barátnőm, kevés ideig bírom így sajnos, van aki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt. A párom nagyon sokat van meztelenül, ha megyünk valahova vagy jönnek hozzánk, akkor is csak a minimum ruha darabokat veszi fel. Nekem ez egy szexuális álom körülbelül viszont annyira izgalomban tart ezzel folyamatosan, hogy amikor oda kerül a sor, hogy együtt vagyunk, gyakorlatilag perceken belül elsülök. Változtatni nem szeretne ezen, Ő ilyen és nyilván én is élvezem, de biztos, hogy javitanom kellene a helyzeten. Mindkettőnk érdeke ez lenne. Van aki hasonló cipőben jár/járt valaha?
júl. 12. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom is ilyen, ez van szexmániás
júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Hanyan dugtak mar meg melletted? Azert oltozik lengen...
júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom hogy volt e dolgom a barátnőddel hasonló helyzetben , talán ha látnám akkor tudnék hozzá szólni.
júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen párom nekem is.

Később aztán kiderült hogy csalt fűvel-fával. Mikor szakítottunk, persze a fejemhez vágta, hogy meg se tudtam b@szni soha rendesen mert gyorstüzelő vagyok és amúgyis kicsi a cerkám, meg se érzi.

Kedves, nemde? :(

júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Jómagam is szeretek itthon meztelenkedni, lengén lenni. Ad egy olyan szabad érzést.

2-es... Semmi köze a kurvuláshoz, kelletéshez.


Aki tényleg kelleti magát az cselekszik is, huncut mozdulatokat tesz stb


No meg nem mindegy az se, hogy hol tezsi ezt és kinek.


Én pl imádom párommal az egymás hergelését, fokozza a szexet, köteléket is két ember között és ez a helyén való.


Persze szűzként vagy apcsolat nélküli emberként nem fogod tudni megérteni ezen dolgokat.


Az, hogy ki milyen ember, pl hűtlen VS hűséges... Nem attól függ, hogy meztelenkedik-e vagy lengén öltözik!


Jómagam kifejezetten hűséges vagyok és megveszek a páromért. Nincs az az isten, hogy "levseréljem" őt. ☺️


Oh és pl nudista strandra is kimegyünk. Nem nagy dolog.

júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlságosan felizgat a barátnőd? Nem, engem még nem izgatott fel. De ha így lesz, akkor legalább alaposan megdugom helyetted 😁
júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. Elég sokan gyorstüzelök.
júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez normális, átlagos a férfit így alakitotta az evolució, hogy a bármilyen körülmények közöt, minusz 20 fokban is a lehető leghamarabb elélvezen. Örülj neki hogy nincs gondod az orgazmussal.
júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!