Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit valamilyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit valamilyen szexuális trauma ért, az utána paradox módon visszavágyik egy hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Valahogy vonzónak találja?


Gondolom sokan inkább nem, de előfordulhat?



jan. 10. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéntől függ, van aki igen, de többen vannak, akik inkább leblokkolnak bármilyen szexuális esetben.


Minden ilyen esetnél terápia nagyon sokat segít

jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tipikusan olyan ember vagyok aki nem vágyik vissza ilyen helyzetbe. De szerencsére a szexben nem túl élesek a határok a gondolkozásomban, így képes vagyok könnyebben elengedni talán ilyeneket
jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: milyen trauma ért ha nem titok?
jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es: Remélem, hogy nem olyan szintű dologra gondolsz, hogy valami nem tetszett abban amit a partner csinált.


Mert én trauma alatt azt értem, ha valakit megerőszakolnak vagy molesztálnak. Teljesen más szint.

jan. 10. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ido, amikor annak ellenere ami tortent, arra vagytam, de olyan szinten undorodtam magamtol, hogy azota elnyomom magamban
jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat sajnos.
jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok

14 évesen jöttem össze az első barátommal, amikor ő 18 éves volt, persze 3-4 hónap után erőltette a szexet, de szerencsére akkor nem volt fizikailag erőszakos csak nagyon sokszor mondta hogy már akarná, és ultimátumot adott hogy ha x időn belül nem szopom le akkor elhagy stb…


Egy idő után 15 évesen lefekudtem vele, minden rendben ment… aztán voltak ilyen “pillanatai” és pl volt hogy megjött a havim, nem szexeltunk akkor mert nekem nagyon fáj, rosszul vagyok gyakorlatilag és annyira fáj hogy igazából tudatomon kívülre esek már… és egyszer megesett hogy nem fogadta el hogy nem és ő megtette, mert miért ne… vagy mondtam neki hogy nem szeretem ha a szamba élvez és direkt is csinálta én meg persze már akkor nem köpöm ki, pedig cigin élt és keserű nagyon rossz ízű spermaja volt… teljesen megalázó helyzetekbe hozott, többször is megcsalt hivatasos k*rv@kkal


18 éves koromban elhagytam és ő azzal búcsúzott hogy “senki nem fog eltartani, én megtettem volna”…


Visszagondolva nem volt jo ötlet vele maradni ennyi ideig, de egy bántalmazó kapcsolat sokszor menedék volt…

jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!