Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki a gyerek (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki a gyerek ( gyerekek) miatt nem válik el de már nincs othon szex? Hogy oldjátok meg? Van rá Igényetek? 45 F. ( hasonló helyzetbe vagyok)

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van.
2023. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy van egy másik kapcsolatom.
2023. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Na megálj András tudtam, hogy kifele kacsintgatsz, most lebuktál.
2023. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp szenvedek emiatt, de én nem akarom már a párom. Naponta magamnak segítek, de közel sem ugyanaz, mint azt érezni bennem, akit kívánok
2023. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyetek már nyuszik, váljatok el, és utána újra kivirultok.


Egy elvált férfi.

2023. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincs gyerek, csak a pénze kell, kielégíteni sosem tudott. Van több szexpartnerem, jól elvagyunk...
2023. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nincs semmi igénye a szexre. Nekem van ezért tartok szeretöket.
2023. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van


Sokan félre mennek

2023. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk hűtlenség történt már a terhességem alatt, de lebukott az idióta. Utána én onnantól nem bíztam meg benne, de adtam esélyt arra, hogy megpróbáljuk rendezni a kapcsolatunkat. Sajnos nem jött össze, ennek részbeni oka, hogy továbbra is megcsalt, amik szintén kiderültek. Utána kezdtem el én is másokkal kielégíteni a szükségleteimet, a gyerek miatt még együtt voltunk, de elég fagyos volt köztünk a hangulat. Végül mi elváltunk egy hosszas procedúra után.
2023. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Ja és úgy írtam ezt, hogy nekünk is vannak közös gyerekeink. Mégis elváltam, mikor kiderült, hogy megcsalt a feleségem. Csak a gyerekek miatt együtt maradni nem elfogadható számomra. Milyen élet az? Milyen életet mutatsz a gyerekeidnek? Hogy a megalázást elviselni, és a szerelem- és szexmentes kapcsolatba beleragadni jó?


Sokkal jobb a gyerekeimnek, hogy van két (külön-külön) boldog szülőjük mostanra.

2023. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!