Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki a gyerek (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki a gyerek ( gyerekek) miatt nem válik el de már nincs othon szex? Hogy oldjátok meg? Van rá Igényetek? 45 F. ( hasonló helyzetbe vagyok)

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 21:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van igény de őt mar nem kívánom.

Van gyerek , ha elvalok kulfold. Itt nincs segítségem, ha válnánk alám tenne sztem, a gyerek után minden sokkal rosszabb lett. Munkahelyet valtok, lesz tobb penzem es akkor majd tudok lepni. Ezt meg kell várnom.

Úgy érzem mindnet elrontottam, most kepzem magam, es lesz jobb allasom, plusz tudom a nyelvet es majd külföldon visszamegyek egy regi munkahelyemre.

Kb.ez a terv.

Az országban 0rol hogy tudnám felnevelni?

2023. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!