Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen a szüzesség miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen a szüzesség miért értéknek számított? Manapság meg hátránynak?

Figyelt kérdés

júl. 11. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
0%

#27

A #21 vagyok, és én írtam a #25 választ, jogosan érzem magam #21-nek....

júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
69%

28

Érvet azóta sem kaptunk, hogy mi az érték a szűzhártyában, de ok. Mocskos szexizmus, nem egyéb.

júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
62%

#29

Mert a férfi nem lehet szifiliszes, vagy akármilyen nemi beteg, meg más random nőt nem ejthet teherbe... Ja, az nem számít.

Itt megint a nőre eszközként van tekintve, mire a őnagysága kiéli magát és megnősül, a nő az gyárilag új legyen...

júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
46%

#30


Hát bocs, hogy közel 30hoz nem tanítgatnék egy kisfiút. Ezer boccs, hogy élvezni akarom a szeretkezést és azt akarom, hogy intenzív legyen mindkettőnknek. És de, én kaptam meg, hogy szűznek lenni gáz és a faszi nem akart szüzet.

júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
81%

33: ezt nem mondtam, hogy egy férfi nem lehet szifiliszes, sőt mivel a legtöbb nő egy férfitől kapta el.


Én nem azt mondtam, hogy ez valami követendő hozzáállás, hanem azt, hogy ez volt.

A kérdés az volt, hogy régen miért volt érték egy nő szűzessége.

Szerintem ezért és ezt meg is tudom magyarázni.


"Itt megint a nőre eszközként van tekintve, " -állítottam ennek ellenkezőjét? Az a kor ilyen volt. Nem mondtam, hogy az úgy jó volt, csak annyit, hogy akkor így álltak ehhez a kérdéshez.

júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
13%

A kérdező meg jól eltűnt :)


Igazából ezzel a változással mi férfiak jártunk jól. Érthetetlen miért pont a nők szidják a régi szokást???


A mai férfinek sokkal könnyebb nőt szerezni, mert a nők könnyen adják magukat nem úgy mint régen. Régen kellett udvarolni hetekig, hónapokig is. Virágok, kedveskedés stb. Nagyon régen még feleségül is venni a nőt ha akartál valamit.

júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
65%

36

Arról hallottál már, hogy a nők is élvezik a szexet? Ok, lehet, hogy veled nem, de úgy alapvetően... És azt elképzelhetőnek tartod, hogy a nők sem bánják, hogy nem kell csettintésre elköteleződni valaki mellett, ha egy kis élvezetet szeretnének? Szerintem mindneki jól járt.

júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
76%

37

"Szerintem mindneki jól járt"


Csak azok a nők jártak jól akik szexkapcsolatokat hajtanak. Ez tény. Viszont sok nő inkább tartósabb kapcsolatban élne. Nekik nehezebb jóval, mert sok a könnyen kapható nő ami okán a férfiak kevésbé hajlanak az elköteleződésre. Minek is tegyék, ha ennyi könnyen elérhető nő lett.


Olyan nők is vannak akik nem bánnak a hetekig tartó udvarlást sem. Ők is szívnak, mert a mai férfi a fent említett okokból már nem igazán fog küzdeni a nőért. Vannak nők akiknek ez is hiányzik.


Szóval csak egy szűk szexcentrikusabb női réteg nyert. A férfiaknak pedig a többsége. Azon férfiak is vesztesei ennek a változásnak, akik szintén nem szexorientáltak és inkább lennének egy saját magát is megbecsülő értékes nővel, mint egy olyannal akin a fél város átment.

júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
27%

38

Ha valaki csak azért köteleződne el, hogy biztos puncit kapjon, azért nem kár. Legalábbis nekem nem kéne olyan tartós kapcsolat, amelyben azért van benne a pasi, mert különben nem tudna szexelni. Kinek kell ez? Kicseszett megalázó.


Amellett én simán találtam tartós kapcsolatra és laza szexelgetésre is kedvemre való pasit. Szerintem csak a lúzerek nyígnak mindkét oldalon. A többi ember nyert a szabadságon.

júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
66%

39


Akkor a te szemszögedből sok a lúzer nő. Nagyon sok nő panaszkodik hogy a férfiak már csak szexre hajlandóak és nem akarnak rendes kapcsolatot. Ezek szerint neked szerencséd volt, de hidd el sokan szívnak a megváltozott szemlélet miatt. Én továbbra is tartom, hogy a nők többsége szív a mai rendszerrel és a férfiak egy része is.

júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!