Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban nálatok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban nálatok van anál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy régi ismerőssel úgy alakult hogy szexkapcsolatban vagyunk. Megbeszéltük ki mit szeret és ő nagyon imádja az anált. Heti 2-3x szoktunk együtt lenni és minden második alkalommal van anál, én is élvezem nagyon, gyengéd jól esik igazából az hogy ennyire imádja a popsim. Mondta hogy ha szeretném akár minden szex alkalmával lehetnénk együtt popsiban is.

Kérdés, ti análoztok szexkapcsolatban? Milyen gyakran vagytok így együtt?



jún. 27. 11:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

30#Nem is tudtam hogy a te felfogásod a világon a mérce.

Mert aki nem úgy gondolkodik,mint te,meg néhányan,azok a nemnormálisak.

Van egy nagyon rossz hírem.Ha már a seg.lyuknál vagyunk.Akkor a se..lyuk olyan mint a vélemény

Mindenkinek van véleménye,de senki se kiváncsi a máséra!

Azaz,engem,meg másokat nemigazán tud érdekelni,hogy te,meg néhányan mit tartatok jónak,követendőnek,vagy nem!

Másodsorban soha nem venném a merészséget,vagy bátorságot,hogy másokat minősítsek,mert valamit máshogy csinál,esetleg másként gondolja.

Ezt mifelénk a másik személy véleményének a tiszteletbentartásának,illetve elfogadásának hívják!

Lehet nekem nem tetszik valami a szomszéd viselkedésében,lehet nem értek vele egyet,de elfogadom azt,hogy nem vagyunk egyformák és neki lehet meg én leszek egy fura,csodabogár,ugyanakkor ő is tiszteletben tartja az én másként gondolkodásomat!

Nincs semmiféle etalon ,ami eldöntené,hogy mit,hogy csinálsz az életben.Ami van,az az,hogy nem veszel részt számodra elfogadhatatlan dolgokban.Ez egyéni döntés kérdése.

Nem mész oda,ahova nem szeretnél,nem beszélgetsz olyan emberekkel,akikkel nem szeretnél,nem teszel olyan dolgokat ,amit nem szeretnél stb.

Viszont engedd már meg ,hogy más emberek ugy cselekedjenek,megy tegyenek dolgokat,ahogy ők szeretnék!Megjegyzések nélkül,ha lehet!!

aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az anál,fájdalams.
szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
76%
Párkapcsolatban és szexkapcsolatban is havonta 1x-2x.
szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
47%

#30

Érdekes de szerintem nem hanyatlik itt senki sem, sőt nem kell itt hatalmas dolgokra gondolni. Ez egy tök egyszerű mindennapi képlet. Emberek vagyunk és mindenkinek más tetszik vagy más jön be.

Van aki szereti az anált van aki nem.

Van aki szereti szájba van aki nem, vagy arcra élvezés stb stb és a sor szinte végtelen.

Persze ezekről csak úgy lehet véleményt alkotni ha kipróbáltad, mert addig kijelenteni, hogy nem szeretem elég nagy hülyeség. Én sem kóstoltam a pacalt mégsem mondom rá hogy nem szeretem.

A másik nagy probléma, hogy ki dönti el, hogy hogyan élvezd a szexet vagy éld az életed? Kinek van joga ezt megszabni mi helyes és mi nem? Ezt pedig mi alapján teszi?

Szerintem inkább az a probléma, hogy egy álszent társadalom vagyunk, mert itt a többség fúj ez fúj az, aztán otthon a ponhubon meg a kanapén arra masztizik amit előtte elítélt vagy megszólt.

Ez pedig az itt lévők 99%-ára igaz.

szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
39%

Szinte minden alkalommal!

Szeretem a painalt, amikor gondolja gyors kihuzza es berakja a popsimba.


A kedves “ebben meg mi a jo?!” kommenteloknek meg csak annyi, hogy en igy is el tudok elvezni, sot sokszor meg intenzivebb is mint a huvelyi.

szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%
Szexkapcsolatomban havi 1-2 alkalommal van anál, nem visszük túlzásba, meghagyjuk extrának. A női fél is elélvez tőle.
szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nekünk nem jön be. Na meg aztán az én méretemmel sérülést is okoznék!
szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!