Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban nálatok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban nálatok van anál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy régi ismerőssel úgy alakult hogy szexkapcsolatban vagyunk. Megbeszéltük ki mit szeret és ő nagyon imádja az anált. Heti 2-3x szoktunk együtt lenni és minden második alkalommal van anál, én is élvezem nagyon, gyengéd jól esik igazából az hogy ennyire imádja a popsim. Mondta hogy ha szeretném akár minden szex alkalmával lehetnénk együtt popsiban is.

Kérdés, ti análoztok szexkapcsolatban? Milyen gyakran vagytok így együtt?



jún. 27. 11:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Még szép, hogy van. A barátnőmmel csináljuk. Ha nem is mindegyik szexnél rakom be seggbe de azért második vagy harmadik alkalomra biztosan. Szoval nem marad el.
jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%

Voltam olyan kapcsolatban ahol mondta a nő hogy normál kapcsolatban szokott lenni de így mivel csak szex van nem lesz. Olyan van is aki azt mondta hogy ez neki a szex része, ha megvan a bizalom (megvolt) akkor mehet.

És olyanbam is ahol ha csak szóba került már tuti nem volt utána szex...

Szóval teljesen változó.

jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
34%
Kerdezo akkor ha jol ertem heti 1-2 alkalommal kapod analba. Szerintem kicsit sok.. ha van hajlamod aranyerre ettol tuti ki fog jonni. En egyszer brutal holyaghurutot szedtem ossze kozvetve az anal szextol, nagyon szenvedtem tole napokig es antibiotikum kura lett a vege. Szerintem egy pasi se er ennyit, egy szexkapcsolat meg aztan plane nem.
jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem csak miatta, ha nem lenne jó és nem élvezném akkor nem engedném max ritkán. Jól esik nekem is, van kellő előjáték is
jún. 27. 11:56
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Van de a bnom nem tud rola 🤫🤭🤗
jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
Kapcsolattól függ. Nem minden nő szereti. Aki kedveli, azzal szoktam, de nem minden alkalommal. Maga a popsi lyuk izgató látvány egy nőn. Ha nem szereti az anált, akkor csak kinyalom neki.
jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, leírnád neked mi a jó benne és hogy mit élvezel benne? Mert valahogy nem tudom elképzelni. Férfi kedvéért már én is ki próbáltam, van csiklóval és hüvelyben is orgazmusom, de ebben semmit sem élveztem. 😅
jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Noren1989 ***** válasza:
18%
Oda-vissza volt mostani pàrommal, mikor még szekszkapcsolatnak indult a dolog.
jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
36%
7. Hat ja, nekem is ugy jott le az tetszik neki a legjobban hogy a pasi oda van a hatsojaert.. hat nem tudom. Sztem a noknek tenylegesen nincs tul sok elvezet benne.. olyan erzes mintha epp sz*rnek.
jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
52%
Összejártam egy férjes nővel. Ott azért többször engedte, hogy betegség a popsijába.
jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!