Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban nálatok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban nálatok van anál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy régi ismerőssel úgy alakult hogy szexkapcsolatban vagyunk. Megbeszéltük ki mit szeret és ő nagyon imádja az anált. Heti 2-3x szoktunk együtt lenni és minden második alkalommal van anál, én is élvezem nagyon, gyengéd jól esik igazából az hogy ennyire imádja a popsim. Mondta hogy ha szeretném akár minden szex alkalmával lehetnénk együtt popsiban is.

Kérdés, ti análoztok szexkapcsolatban? Milyen gyakran vagytok így együtt?



jún. 27. 11:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
51%
Nincs, nem is lesz!
jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
34%

Nekem több szexkapcsolatban volt anál, élveztük a dolgot.


F

jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
41%

Jelenleg egy portugál lánnyal vagyok együtt, eddig csak anál volt, heti 2.


A legjobb, hogy engedi, hogy beleélvezzek

jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
45%

Rendes kapcsolatban sincs.

Nem kötelező az.


(Kipróbáltam anno sok éve egy exemmel, de nem győzött meg, és valahogy hosszabb távú kapcsolatra sosem kispöcsűek akadtak 🤣)

jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
53%

Elég sűrűn rakatod farba magad szerintem. Vigyázz ezzel, mert a brokkolikrém leves egy idő után nem azt fogja mondani, hogy Brrrrrr, hanem hogy Pohhhhhhh.


Az is lehet, ha sokat farkalja a párod a kijáratot, hogy egy idő után pelusban fogsz járni. Nem arra van az kitalálva,hogy betoljanak rajta dolgokat, hanem hogy megtartsa azt, ami ki akar jönni rajta.

jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
34%
Szexkapcsolatban sosem, párkapcsolatban is csak módjával. Mondjuk havi 2 van.
jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Volt párommal análoztam elsőnek kb 2 évvel ezelőtt. Havonta 1-2x volt én is kívántam jól esett legtöbbször. Kb két hónapja megy járunk össze azóta van így hogy heti többször szexelek popsiban. Előtte és most se érzek semmi rosszat utána. Biztos számít hogy mindkettő pasi figyelmes és óvatos volt nem durr bele. Síkosítót is mindig használunk.
jún. 27. 18:17
 18/37 anonim ***** válasza:
41%
Nincs.
jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
38%

Furcsa, van, hogy fél évig rá sem gondolok..

Van ,hogy 5 napból 4x ott végzem.

jún. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
35%
Igen van
jún. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!