Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban nálatok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban nálatok van anál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy régi ismerőssel úgy alakult hogy szexkapcsolatban vagyunk. Megbeszéltük ki mit szeret és ő nagyon imádja az anált. Heti 2-3x szoktunk együtt lenni és minden második alkalommal van anál, én is élvezem nagyon, gyengéd jól esik igazából az hogy ennyire imádja a popsim. Mondta hogy ha szeretném akár minden szex alkalmával lehetnénk együtt popsiban is.

Kérdés, ti análoztok szexkapcsolatban? Milyen gyakran vagytok így együtt?



jún. 27. 11:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
21%

Nálam viszonylag ritka a szexkapcsolat (sajnos).

Egy munkatárs csajjal kavartam fél évet ott 2-3 naponta volt anál. Jobban szerette meg én is.

30F

jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
55%

Heti 1x találkozunk a szeretőmmel.Mindig van anál,de nem mindig rakom popsiba.Van,hogy csak ujjazom,vagy vibrizem neki.

De ha popsiba dugom,akkor bele is élvezek,ő kéri.🙂

júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
Ha izgatja a pasit en engedem mnekii
júl. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
66%
Rendes kapcsolatban sincs. Hála égnek nem igényli a párom. Neki megfelel a puncim is.
júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

23-as!


Engem igen,izgatna...


Szingli pasi vagyok.

Ha gondolod,s van kedved,írj rám privátba.

júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
55%
Döbbenet ez a divat. Én pasi vagyok, de úgy néz ki, nekem kell meghúznom magam, hogy én erre nem vágyom...
júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
59%
Nőként csatlakozom a 26-oshoz...
júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk heti 1-2 szer van análszex.Amikor megjön,akkor többször popóba csináljuk.Nekünk élvezetes.

Én szeretem ha popsiba élvez.

24N

júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
71%

#26 én nő vagyok, nem szeretem az anált, és engem az rettenetesen izgat, ha a férfi kívánja a puncimat. Mivel külsőleg attól (is) vagyok nő, az a nemiszervem.

Szóval nem kell meghúznod magad, vannak még olyan nők, akik szeretik a puncijukat :) kár, hogy egyre kevesebb férfi szereti a puncit...

júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
72%

#29 Ez az egészséges hozzáállás, örülök, hogy vannak, akik még normálisan gondolkoznak. Titkon azért mindig remélem, hogy csak itt a gyik-en van olyan nagy divatja az abnormalitásnak, és ott kint a világban valamivel legalább jobb az arány. Szerintem ezen a fórumon felülreprezentáltak a nagyhangú, oktalanságokat magabiztossággal osztogató emberek, de vannak azért sokan, akik még rendesen gondolkoznak, csak olyan szürke egerek, és nem hallatszik mindenhol a hangjuk.

Igen, a férfiak esetében is megfigyelhető a hanyatlás - náluk is egyre inkább keresni kell az értelmes gondolkozásút. De vannak, csak nem tartják létszükségletnek, hogy mindenhol osszák az észt. Bizony mindkét nemnek gondot kell fordítania rá, hogy megfelelő társaságban ismerkedjen.

(#26 voltam)

aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!