Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? Erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Erre vártam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel március óta vagyunk együtt, de még nem szexeltünk. Igazából én úgy éreztem, hogy még nem alakult ki közöttünk a szexuális feszültség ehhez, úgy nem tudtam elképzelni, hogy levetkőztessem, stb. Ő már kismilliószor felhozta ezt a témát, sőt azt is bevallotta, hogy heti 2-3x masztizik, ami lehet amúgy csajként már sok… Én mondtam neki, hogy bírja ki, stb. Egyébként nagyon aranyos csaj, nincs ezzel baj.

Tegnap viszont náluk voltam, és bikiniben napozott lazán felkötött hajjal, aztán a testvérével (8 éves srác) elkezdték egymást slaggal locsolni, meg fogócskázni meg stb. És ahogy bikiniben rohangált, és tényleg zilált volt a haja meg minden, azért kicsit felállt a látványra őszintén… 21F a barátnőm 20



jún. 24. 10:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg ez az egész sztori kamu, csak trollkodik az illető. Nem életszerű amit itt összehord.
jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Hiszem, hogy meleg. Egyszerűen csak nem érdekli a szex.

Haver, a barátnőd egy tünemény, higy eddig várt. Itt a nyár, kapd el, aztán abba se hagyd, mert a nyár végére nem lesztek együtt, ha nem változtatsz. Nem tudhqtó, meddig éri be a vibrátorával, de 20 evesen nem is várható el, hogy bezárkózzon.

Ebben a koromban kábé éjjel-nappal fölállt, mint kábé mindenkinek.

jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, esélyes, hogy lecserélhet egy tökösebb pasira, aki alaposan ellátja a baját. Te meg szenvedhetsz a szerszámoddal.
jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
B.ki, a te libidód haver szervi vagy pszichés okból a béka s.gge alatt van. Az aszexuális kategória határát súrolod, ha 21 évesen nem állandóan a szexen jár az eszed. Fel kellene keresned egy szakembert.
jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Még szűz vagy, igaz kérdező? Vagy a másik opció, hogy nagyon-nagyon nem tetszik a lány, csak akkor kérdés, miért vagytok együtt? De ha csúnyácska is a lány, egy fiatal fiúnak akkor is feláll... Szóval csak szűz vagy..
jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ennyi idősen mindenki elképesztően be van gerjedve. Ahha… mint látszik akkor ő is. Nem vagyon szűz, voltam egy idősebb nővel (29) ő elég jól fel tudta állítani…

A barátnőm szerintem kifejezetten szép, a teste is olyan semmi extra, alacsony, viszonylag vékony, mellek, fenék, stb csak a szokásos. Akkor megpróbálok lefeküdni vele holnap, hogy ne hagyjon el.😌

jún. 24. 13:26
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a nő nem való, de lehet a szex sem.

Nézd,ha ennyi idősen nem kívánod szinte egyfolytában a nőt, akkor vagy nem is tetszik igazán, vagy iszonyatosan nincs libidód.

jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit nehezen képzelem el, hogy ez valódi kérdés

de ha igen, akkor sincs semmi baj a kérdező működésével. Fiatal srácként könnyen mozdul a műszer, de ekkor sem akárkire, nem elég annyi, hogy luk van a másikon. Bizonyos lányokat - magad sem tudod, miért - kábé annyira találsz izgatónak, hogy akár egy óvodás kislány is állhatna előtted, pont ugyannyira izgulnál fel tőle (semennyire). Erre szokták mondani, hogy nincs meg a kémia.

jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik a kémia. Ennyi. Hidd el ha működne nem kellene a testét látnod már egy csókjától beindulnál úgy, hogy álljon a cerka.
jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnőm szerintem kifejezetten szép, a teste is olyan semmi extra, alacsony, viszonylag vékony, mellek, fenék, stb csak a szokásos."

Előző válaszadó vagyok, szerintem itt van a kutya elásva. A farkad szempontjából nem az a lényeg, hogy szépnek találd, hanem az, hogy szexinek. Ilyen szempontból úgy tűnik, semmi szexepilest nem találsz benne, semmi olyasmit, ami megfogna, beindítana, kihozná belőled a férfit.

jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!